CdS: Godin tęskni za Hiszpanią

9 stycznia 2020 | 17:38 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Dziennikarze na Półwyspie Apenińskim z zainteresowaniem pochylają się nad przyszłością piłkarzy Interu. Według raportu drukowanej wersji Corriere della Sera Diego Godin chce wracać do Atletico Madryt.

Obrońcy przechodzący do Interu z Atletico jakoś nie mają szczęścia. Nie inaczej jest z ostatnim nabytkiem. Diego Godin nie zawsze radzi sobie dobrze w ustawieniu z trójka obrońców, a przegrana w walce o pierwszy skład z młodziutkim Bastonim wydaje się dopełniać szali goryczy. Nietrudno uwierzyć, że defensor może nie czuć się dobrze w układance Antonio Conte. Nie zmienia tego fakt, że w najbliższym spotkaniu na pewno wybiegnie w miejsce Milana Skriniara, który będzie pauzował ze względu na kartki.

Włoscy dziennikarze donoszą, że zawodnik nosi się z zamiarem powrotu do Madrytu, w Atletico spędził w końcu najlepsze lata swojej kariery. Corriere della Sera jest przekonane, że mógł już w tej sprawie rozmawiać z włodarzami Interu. Czy prasowe domysły nie są zwykłymi plotkami przekonamy się już wkrótce. Według raportu jego następcą ma zostać Matteo Darmian z Parmy. Jeśli Nerazzurri zintensyfikują starania o podpis Włocha, to będzie to dowód na kończącą się erę Diego Godina w Mediolanie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

banikowy

banikowy 9 stycznia 2020 | 18:49   

Dajcie gościowi trochę pograć u nas a nie na siłę go wypychacie

inter00

inter00 9 stycznia 2020 | 18:49   

I tak zostanie do lata

HeyaMakumba

HeyaMakumba 9 stycznia 2020 | 21:57   

Darmian nastepca Godina ... kto to wymysla ?

shinveji

shinveji 10 stycznia 2020 | 15:07   

w miedzyczasie sprowadzamy kolejnych emerytow


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich