Gagliardini: To był sen, który wciąż trwa

11 stycznia 2020 | 12:54 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Przypomnijmy, że Roberto Gagliardini trafił do Mediolanu z Atalanty. Z okazji dzisiejszego starcia udzielił odpowiedzi na kilka pytań dziennikarzy w ramach programu przedmeczowego.

- Nie mogę zapomnieć tamtych chwil - wspomina moment transferu - Odebrałem połączenie z Interu. Był środek tygodnia i w sobotę byłbym na boisku, w trykocie Nerazzurrich, ale już nie w koszulce Atalanty. To był sen, który wciąż trwa. Duma, którą tu odczuwam, jest taka sama jak moja odpowiedzialność.

- Conte dostarczył nam nowe pomysły na grę, pomocnicy są bardzo zajęci i czuję się z tym świetnie. Moje cele? Jest taki cel, który wyznaczam sobie każdego roku.

- Fani dosłownie ciągną nas za sobą, w drużynie wszyscy jesteśmy przyjaciółmi, stawiamy sobie wyzwania na każdym treningu, dając z siebie wszystko. Oczywiście to miłe, że jest tak wielu Włochów, że jesteśmy zjednoczoną grupą, która działa i walczy o dobro Interu.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Casper

Casper 11 stycznia 2020 | 13:07   

Teraz przestań śnić i zacznij grać

inter00

inter00 11 stycznia 2020 | 14:16   

Zastanawiam się czy kiedyś nadejdzie dzień, kiedy Gagliardini będzie miał wreszcie ustabilizowaną formę, a nie słabe występy przeplata z dobrymi

Morfo

Morfo 11 stycznia 2020 | 14:25   

Jak przyjdzie Vidal albo Ericksen to skończy sie sen a zacznie koszmar bo Gaglia będzie gral jeszcze mniej


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich