CAMPIONI 2021

 

Radu wróci do Mediolanu?

12 stycznia 2020 | 16:57 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Wciąż niejasna jest przyszłość Ionuta Radu. Golkiper Nerazzurrich, wypożyczony z Mediolanu do Genoa CFC, stracił niedawno miejsce w wyjściowej jedenastce na rzecz Perina. Dzisiejsze newsy donoszą, że pozyskaniem 22-letniego Rumuna zainteresowany jest londyński Arsenal. 

Problem dla potencjalnych nabywców tkwi w tym, że Inter nie zamierza póki co sprzedawać Radu. Włodarze Nerazzurrich wiążą się z nim przyszłościowe plany, mimo że póki co zmiennikiem dla Samira Handanovica jest cały czas Daniele Padelli.

Zainteresowanie zawodnikiem przejawiało już kilka europejskich ekip, takich jak West Ham United czy francuskie OGC Nice. Do tego grona dołączyła ostatnio Fiorentina i Torino, a w ciągu ostatnich dni wspomniany wcześniej Arsenal.

Interiści są zainteresowani jedynie wypożyczeniem Radu do innego klubu, do końca bieżącego sezonu. Rumun musi łapać doświadczenie i regularnie wychodzić na murawę, co z pewnością nie uda mu się za szybko w Genui. 

Zdaniem mediów, jeżeli Interowi nie uda się zmienić miejsca wypożyczenia bramkarza w bieżącym mercato, Radu wróci do Mediolanu i rozpocznie treningi z ekipą Antonio Conte. 

Źródło: justarsenal.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 12 stycznia 2020 | 17:54   

Radu, jako zastępca Handy, może śmiało grać u nas. Sprzedać wtedy Padellego żeby nie blokował miejsca młodszemu i dać mu czasami zagrać, czy to w Pucharze Włoch, czy z beniaminkami w lidze. Wtedy ocenimy jego potencjał.

Darkos

Darkos 12 stycznia 2020 | 22:29   

Jak ma siedzieć to może niech wróci i sobie pogra w pucharze albo LE, a Handa odsapnie troszkę i poduczy go karnych bronić :)

paweloo7

paweloo7 12 stycznia 2020 | 23:36   

Aż się boję co będzie za 2-3 lata jak Handa powie dość :(
Nie znajdziemy godnego zastępcy, nie ma co się łudzić. Ale jeżeli chodzi o Radu to zmiennik bardzo dobry, lecz patrząc w przyszłość ( godna walka w LM) to dla nas na 1 skład jest za słaby.

waszka159

waszka159 13 stycznia 2020 | 22:38   

Musso z udine będzie światową topką, powinnismy na niego spojrzeć

superofca

superofca 15 stycznia 2020 | 17:53   

Sprzedać Padellego? Tylko, gdzie? Do rzeźni?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich