Di Canio: Lukaku nie jest topowym graczem, ale...

13 stycznia 2020 | 15:40 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Gościem wczorajszego studia Sky Sport był Paolo Di Canio. Były włoski napastnik ponownie wypowiedział się na temat postawy Romelu Lukaku. Oto, co miał do powiedzenia.

- Wiem, że jesteście zaskoczeni, jak dobrze sobie radzi Lukaku, ale dla mnie to żadne zaskoczenie. To całkowicie normalne, że strzela po dwa-trzy gole zespołom z dolnych rejonów tabeli. To bardzo dobry napastnik, nie zaskoczyło mnie, że trafił dwa razy do siatki z Napoli. Ale Napoli broni teraz gorzej niż Spal. Będzie strzelał dalej, jestem tego pewien, śledzę jego karierę od 8 lat. Przeciwko Genoi strzelił pięknego gola, z Atalantą jednak nie było mu już tak łatwo. Z takimi przeciwnikami musisz być szybszy. Lukaku nie ma cech topowego piłkarza, ale jak najbardziej może je nabyć. Używa swojej siły fizycznej bez sportowej złości. Jednak Conte i fakt, że jest bezdyskusyjnym graczem pierwszej jedenastki, mogą spowodować eksplozję jego talentu – powiedział Di Canio.

Źródło: Fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

banikowy

banikowy 13 stycznia 2020 | 15:59   

Wystarczy że Lukaku ogarnie głowę w sytuacjach sam na sam. Widać że presja i nerwy w takich sytuacjach go zjadają ale dajmy mu trochę czasu... Myślę że w następnym sezonie takich setek jakie miał z Barcelona, marnować nie będzie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich