CAMPIONI 2021

 

Politano zabraknie z Cagliari

14 stycznia 2020 | 14:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Odejście Matteo Politano do Romy nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Zawodnika zabraknie w kadrze meczowej na wieczorny mecz z Cagliari, a kluby kontynuują negocjacje w sprawie obustronnej wymiany.

Obustronnej, ponieważ w przeciwnym kierunku ma powędrować Leonardo Spinazzola. Kwestią sporną pozostaje wycena wartości obu graczy, bowiem w umowie ma zostać zawarty zapis o transferze definitywnym po zakończeniu sezonu. Różnice nie są jednak zbyt duże i wszystko zmierza w kierunku szczęśliwej finalizacji.

W tle ważą się dalsze losy Ashleya Younga, który w pewnym momencie wydawał się już niemalże piłkarzem Interu Mediolan. Anglik nie otrzymał powołania na jutrzejszy mecz Manchesteru United w Pucharze Anglii. Niektóre źródła sugerują, że przyjście Spinazzoli nie musi oznaczać fiaska negocjacji z Czerwonymi Diabłami. 

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 6

Lambert

Lambert 14 stycznia 2020 | 15:10   

Absurdem było w takim razie wykupywanie go z Sassuolo, skoro już przed sezonem pozbyliśmy sie Perisicia było jasne że skrzydłowi nam niepotrzebni.

timon

timon 14 stycznia 2020 | 15:13   

Gosc od ponad roku gra słabo, przecietnie lub bardzo słabo. Politano przez pierwsze 3miesiące stworzył fałszywy obraz swoich umiejetnosci. Pożegnac bez zalu

inter00

inter00 14 stycznia 2020 | 15:29   

Wymiana z Romą będzie dobra dla obojga stron.

Oba

Oba 14 stycznia 2020 | 16:49   

Politano w Romie się obroni, jestem tego pewny. Spinazzola to dla nas ciekawa opcja jeżeli tylko będzie zdrowy. Myślę, że wypożyczenie z opcją wykupu dla obu po 30 mln i po negocjacjach. Jeżeli się Spinazzola nie sprawdzi u nas to wróci do Rzymu, a Politano uważam że spokojnie przekona Rzymian do wykupu.

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 14 stycznia 2020 | 16:53   

Dobra wymiana, lepsza opacja niz biraghi moim zdaniem

Morfo

Morfo 14 stycznia 2020 | 17:38   

Dobry biznes dla obydwu stron.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich