Inter w ćwierćfinale!

14 stycznia 2020 | 19:49 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

Trwa pierwszy mecz Interu w Pucharze Włoch. Po pierwszej połowie Nerazzurri prowadzą z Cagliari 1:0.

PRZEBIEG MECZU:

1' NIESAMOWITE!!! GOOOOOOOOL!!! Oliva próbował dograć piłkę do Pisacane, ale Romelu Lukaku wyczuł intencję przeciwnika, przerwał spotkanie i z dużą pewnością zdobył bramkę.
4' Dobre wyjście Borji Valero, który dokładnie podał do Belga, ten odgrał do Sancheza, ale piłkę przejęli obrońcy Cagliari.
6' Lukaku próbował strzału z dystansu, ale trafił w Walukiewicza.
8' Faul na Dimarco. Nerazzurri nie wykorzystali rzutu wolnego.
11' Lazaro do Valero, ale Sardyńczycy wybili piłkę za końcową linię boiska.
11' Inter krótko rozegrał rzut rożny, Dimarco dośrodkował, piłka wpadła do siatki, ale sędziowie VAR nie uznali bramki.
16' Bardzo dobra akcja Interu lewą stroną. Tym razem Sanchez pogubił się w akcji.
22' GOOOOOOOL!!!!!!!!!! Lazaro próbował dośrodkować, ale piłka odbiła się od obrońcy prosto pod nogi Nicolo Barelli, który posłał piłkę w pole karne, przepuścił ją Lukaku, a podanie wykończył Borja Valero!
27' Cagliari gra fatalnie w ofensywie - bez pomysłu i bez skuteczności.
30' Dwa dośrodkowania Interu, ale czujnie w bramce zagrał Olsen.
33' Dośrodkowanie Cagliari, ale akcję przerwali obrońcy Nerazzurrich.
35' Inter nie wykorzystał rzutu rożnego.
36' Brozović strzelał z dystansu, ale ponad bramką.
38' Nandez sfaulował Sancheza. Nerazzurri byli jednak nieskuteczni w wykonaniu rzutu wolnego.
41' Dimarco do Lukaku, Belg z dystansu, ale za lekki, by zagrozić Olsenowi.
46' Inter w kontrataku, lecz Barella się przeliczył i stracił piłkę.

47' Niegroźne dośrodkowanie Barelli. Piłka w rękach Olsena.
49' GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUUUU-KAAAAA-KUUUU!!! Krótko rozegrany rzut rożny, Barella dośrodkował, a w światło bramki głową idealnie trafił belgijski napastnik.
55' Sanchez z dystansu, ale zupełnie niecelny strzał.
57' Barella sprzed pola karnego chciał zaskoczyć Olsena, ale bramkarz zdołał obronić strzał.
59' Pierwsza dość składna akcja Cagliari. Farago dograł piłkę do Nainggolana, ale Ranocchia uprzedził intencje Belga. Sardyńczycy nie wykorzystali rzutu rożnego.
65' Ionita sfaulowany przez Godina. Urugwajczył został ukarany żółtą kartką.
68' Nainggolan popisał się kąśliwym strzałem z dystansu, ale piłka odbiła się od słupka!
69' Sebastiano Esposito zastąpił Alexisa Sancheza.
70' Stefano Sensi zmienił Marcelo Brozovicia.
72' GOL! Cerri piętką dograł do Olivy, a ten pewnie, mocnym strzałem trafił do bramki Interu.
74' Nainggolan ruszył z kontrą, ale posłał piłkę obok bramki Handanovicia.
78' Biraghi wszedł za Dimarco.
79' Podwójna zmiana w Cagliari: Za Ionitę wszedł Joao Pedro, a Nandeza zmienił Birsa.
80' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! RAAAANOOOOCCHIAAAAAA!!! Andrea Ranocchia wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i oczywiście głową zdobył bramkę numer cztery!
86' Faul na Esposito. Rzut wolny z dobrej pozycji. Wykonywał go Biraghi, lecz Olsen obronił strzał.
93' Cagliari zaserwowało desperacki strzał.
94' Koniec spotkania.

Inter - Cagliari 4:1