CAMPIONI 2021

 

Spinazzola przechodzi badania

15 stycznia 2020 | 11:29 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Leonardo Spinazzola przyleciał dziś do Mediolanu, by przejść badania medyczne a następnie podpisać kontrakt z Interem Mediolan.

Włoch przechodzi obecnie badania medyczne i dziś lub jutro można spodziewać się potwierdzenia jego transferu z zespołu AS Roma. Jak już informowaliśmy, w Rzymie przebywa Matteo Politano, który jest częścią wymiany za Spinazzolę.

Źródło: sky

Polecane newsy

Komentarze: 13

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 15 stycznia 2020 | 11:38   

pytanie czy przejdzie, bo to zawodnik szklanka

Avtvv

Avtvv 15 stycznia 2020 | 11:59   

Takich lubimy najbardziej ostatnio :)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 15 stycznia 2020 | 12:22   

Kiedy przychodził Motta, tez miałem o nim zdanie człowieka kontuzji ale... jakoś u nas pozamiatał :)

inter00

inter00 15 stycznia 2020 | 12:22   

Jak nie będzie miał kontuzji, to będzie realna alternatywą dla Biraghiego, a wcale nie zdziwiłbym się jakby tą rywalizację wygrał

timon

timon 15 stycznia 2020 | 12:56   

Spinazzola w formie masakruje Biraghiego :)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 15 stycznia 2020 | 13:00   

Dobre rozwiązanie dla bilansu finansowego obu klubów. Zobaczymy, może faktycznie odpali i się opłaci, bo wczoraj to nawet Dimarco grał lepiej niż Biraghi.

szpula

szpula 15 stycznia 2020 | 14:21   

transfer z gatunku "po kiego .....uja" nam on? miały byc transfery podnoszące jakość zespołu a on jest na poziomie Biraghiego,troche lepszy od Lazaro :/ (edycja 2020.01.15 14:21 / szpula)

darek_91

darek_91 15 stycznia 2020 | 14:26   

Mógłby ktoś powiedzieć coś wiecej o Spinazzolo? Nic o nim nie wiem. Warto go kupowac?

2osiem

2osiem 15 stycznia 2020 | 15:31   

Jest już filmik jak z "przeszczęśliwą" miną wychowanek Juventusu jest pytany na lotnisku przez dziennikarza czy może pozdrowić kibiców "Forza Inter", a ten w odpowiedzi rzuca "Do widzenia" i odchodzi xD

Darkos

Darkos 15 stycznia 2020 | 17:48   

Nie ma kochać klubu, ale grać na poziomie. Nie znam go za dobrze, więc u mnie ma czystą kartę póki co. Oby coś dał zespołowi.

darren

darren 15 stycznia 2020 | 19:09   

Zdrowy Spinazzola będzie dużym wzmocnieniem. To jest dobry piłkarz, tylko kontuzje go przyhamowały.

Matt1

Matt1 15 stycznia 2020 | 23:06   

Pożyjemy zobaczymy. Jak będzie na poziomie Ambrożego to już bylobu dobrze.

darek_91

darek_91 16 stycznia 2020 | 00:05   

Szkoda Politano.