Lazaro coraz bliżej Srok

18 stycznia 2020 | 16:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jak na boisku, tak w życiu. Największy ruch odbywa się na wahadłach. Tak żartobliwie można podsumować dotychczasowe doniesienia związane z zimowym mercato Interu Mediolan.

Było zamieszanie z przyjściem Leonardo Spinazzoli, był transfer Ashleya Younga, teraz pojawiają się informacje o zainteresowaniu Victorem Mosesem oraz możliwym odejściu Valentino Lazaro.

Tematem niepewnej przyszłości reprezentanta Austrii zajmowaliśmy się już w dzisiejszym Caffe Mercato. SportItalia donosi o oficjalnej ofercie ze strony Newcastle United. W grę miałoby wchodzić półroczne wypożyczenie z opcją transferu definitywnego za łączną kwotę 21 mln euro.

Przypomnijmy, że Lazaro dołączył do Interu latem, lecz dotychczas nie potrafił poważniej zaistnieć w zespole prowadzonym przez Antonio Conte. Były gracz Herthy Berlin zanotował jedynie 11 oficjalnych występów, dodatkowo zdecydowaną większość z ławki rezerwowych. 

Źródło: Sportitalia

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 18 stycznia 2020 | 21:56   

Nie jest na straconej pozycji, musi tylko zostać wypożyczony do klubu, który gra z wahadłowymi i w którym będzie miał realna szanse na regularną grę. Chlopak po prostu nie był gotowy na taki skok jakościowy.

Darkos

Darkos 19 stycznia 2020 | 11:16   

Niestety, jeżdziec bez głowy. Ale miewał przebłyski. Może jakby się gdzieś rozegrał, to będzie z niego pożytek?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich