TOP i FLOP w meczu z Lecce

21 stycznia 2020 | 15:26 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Kto błyszczał najjaśneijszym światłem w meczu z Lecce? W tym spotkaniu brakowało czegoś ekstra co pozwoliłoby Interowi wygrać i zdobyć cenne trzy punkty. Mimo to są wśród piłkarzy tacy, których można pochwalić. Zobaczmy o kim mowa oraz kto wyraźnie zawiódł.

TOP

Alessandro Bastoni
Kolejny mecz, w którym Bastoni pokazuje się z dobrej strony. Wszedł na boisko by dać Interowi impuls i tak się stało. Wpisał się na listę strzelców dając Nerazzurrim prowadzenie. Niestety nie trwało ono zbyt długo, gdyż m.in. z jego winy padł gol wyrównujący. Mimo to zasługuje na wyróżnienie.

Był najlepszym pomocnikiem Interu w tym meczu i najgroźniejszym graczem ekipy Conte w pierwszej połowie. Od niego zaczynały się groźne konty. Niestety mecz zakończył się dla niego źle: kontuzja wykluczy go z gry na prawie miesiąc.

Stefan De Vrij
Holender znów był najlepszym z trójki obrońców, ale to akurat już nie jest żadnym zaskoczeniem. Skuteczny, przewidujący, aktywny.

FLOP

Antonio Candreva
Włoch miał tego dnia sporo okazji by pokazać się z dobrej strony, ponieważ wiele podań kierowanych było właśnie do niego. Niestety jego chyba każda wrzutka była nieudana. Do tego zarobił żółtą kartkę i miał spory udział przy stracie gola na 1:1. Jeśli tak będzie grał w kolejnych meczach, to Victor Moses nawet z kontuzją wyrzuci go na ławkę rezerwowych.

Lautaro Martinez
Argentyńczyk był tego dnia bardzo niewidoczny. Obrońcy Lecce skutecznie wykluczyli go z gry i tylko w jednej czy dwóch akcjach pokazał coś pozytywnego w pierwszej połowie. W drugiej było trochę lepiej, ale i tak to o wiele za mało w przeciwieństwie do tego co pokazywał w poprzednich spotkaniach. Obraz gry mógłby zostać zamazany przez bramkę z 93 minuty, ale okazja została zmarnowana.