Marotta: Dumny z reprezentowania Interu

22 stycznia 2020 | 08:15 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Giuseppe Marotta w krótkiej wypowiedzi dla ky Sport Italia wypowiedział się o swoim pobycie w Interze.

- Jestem dumny, że reprezentuję Inter, który jest jednym z trzech obecnie, które nigdy nie zostały relegowane. To musi prowadzić nas w przyszłość, musimy celować wyżej.

Marotta uważa, że Inter musi wierzyć że da się strącić z tronu Juventus, który od wielu lat panuje we Włoszech.

- Musimy wierzyć, że to możliwe. Oczywiście są pewni zaciekli rywale, jednak wciąż pozostało nam 18 meczów i wiele możliwych punktów do zdobycia.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

kandziak

kandziak 22 stycznia 2020 | 09:43   

Jedyna szansa to taka że Juventus nie od padnie zbyt szybko z CL i tam będą tracić siły a w Serie A punkty. Za opieszałość przy tansferach i braku środków już tracimy punkty niby 4 ale to patrząc realnie na to co robi Juve to jest już kosmos.

banikowy

banikowy 22 stycznia 2020 | 12:05   

4 punkty w 18 meczach jest kosmosem?
Chłopie obecnie nawet Atalanta (jakieś 15 punktów straty do lidera) może mieć mistrza. Zluzujcie z pompowaniem balonika o mistrzu bo widać spory skok jakościowy i sportowy, klub się rozwija i to widać ale nie od razu Kraków zbudowano. Mnie szczerze zdobycie ligi włoskiej by ucieszyło ale jak się okaże że nie damy rady to nie będę się martwił. Mamy wiele elementów do poprawy i faktem jest ze należy w pucharach daleko zajść oraz mieć miejsce 1-4 w lidze. Więcej mam w tym sezonie nie potrzeba

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 22 stycznia 2020 | 12:19   

#InBeppeWeTrust


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich