Lazaro ma 3 opcje? Niemcy, Anglia, Włochy

22 stycznia 2020 | 08:29 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Valentino Lazaro to jeden z graczy, którzy są na liście transferowej Interu i klubowi bardzo zależy by pozbyć się gracza, który nie zdołał przez pół sezonu przekonać do siebie Antonio Conte.

Od dłuższego czasu mówi się o możliwym transferze gracza do Anglii, gdzie zainteresowane jest Newcastle, zwłaszcza z powodu kontuzji, które wykluczą ich dwóch graczy do końca sezonu. Sam zawodnik z racji swojej przeszłości preferuje grę w Niemczach, gdzie stara się o niego RB Lipsk oraz Werder Brema, natomiast jego agent bierze również pod uwagę pozostanie we Włoszech. Jego agent Max Hagmayr wrzucił ostatnio na instagrama selfie z siedziby Bologny.

Do końca mercato zostało już niewiele dni, zatem wkraczamy w jego decydującą fazę.

Źródło: sky

Polecane newsy

Komentarze: 4

DonPietro

DonPietro 22 stycznia 2020 | 08:47   

Jeśli wiąże przyszłość z Interem, to powinien zostać we Włoszech. Najlepiej na wypożyczenie do zespołu, gdzie też grałby na wahadle.

Szkoda, że na razie nie odpalił.

inter00

inter00 22 stycznia 2020 | 09:22   

Zgadzam się w 100% z poprzednikiem

banikowy

banikowy 22 stycznia 2020 | 12:08   

Jeśli myśli o jakiejkolwiek sensownej karierze to musi iść tam gdzie będzie grał. Regularne występy pomogą mu odzyskać blask i może wejść na kolejny poziom. Dla nas to praktycznie obojętne gdzie będzie grał bo jeśli odpali to wróci, jeśli dalej będzie bezużyteczny to zostanie sprzedany...

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 22 stycznia 2020 | 12:20   

Nieważne gdzie,byle szybko.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich