Brozović wróci już na Violę?

22 stycznia 2020 | 11:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Oficjalny komunikat klubu poinformował wczoraj o skręceniu kostki u Marcelo Brozovicia. Pierwsze diagnozy sugerowały nawet kilka tygodni absencji. Dzisiejszy raport La Gazzetta dello Sport sugeruje jednak, że przerwa reprezentanta Chorwacji powinna być znacznie krótsza.

Stan zdrowia pomocnika ma być monitorowany codziennie, a najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada nawet powołanie do kadry meczowej na Cagliari. Powrót na boisko miałby nastąpić w pucharowej rywalizacji z Fiorentiną w następną środę. 

Jeśli doniesienia mediolańskiego dziennika okażą się zgodne z prawdą, Antonio Conte będzie mógł odetchnąć z ulgą. Utrata na dłuższy czas Marcelo Brozovicia spowodowałaby spore problemy z zestawieniem drugiej linii zespołu. Nadal poza zespołem pozostaje bowiem kontuzjowany Roberto Gagliardini, a Matias Vecino przymierzany jest do odejścia z klubu. 

Bliski powrotu do gry jest podobno Danilo D'Ambrosio, który może zastąpić w wyjściowej jedenastce na Cagliari pauzującego Antonio Candrevę. Innym kandydatem do obsady prawego wahadła jest nowy nabytek Nerazurrich - Ashley Young.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00

22 stycznia 2020 | 11:53

Trzymam kciuki za szybki powrót Chorwata, FORZA MARCELO !!!!

Darkos

Darkos

22 stycznia 2020 | 13:09

To chłop jest nie do zajechania. Epic Brozo!

Cigd_PD08

Cigd_PD08

22 stycznia 2020 | 15:39

Epic to mega Kocur. Chłop jak znajdzie się w kadrze na Cagliari to naprawdę jest nie do zajechania

Cigd_PD08

Cigd_PD08

22 stycznia 2020 | 15:40

Forza Brozo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich