Paul Ince: Solskjaer będzie teraz żałował

22 stycznia 2020 | 23:45 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Paul Ince to emerytowany już piłkarz pochodzący z Anglii, który w swojej karierze występował zarówno w Manchesterze United jak i Interze Mediolan. Były zawodnik Nerazzurrich i Czerwonych Diabłów wypowiedział się na blogu Paddy Power o decyzji Ole Gunnara Solskjaera, który pozwolił Romelu Lukaku opuścić Old Trafford. 

- Nawet jeśli Ole nie żałował do tej pory, że puścił Lukaku do Interu, to teraz na pewno zacznie. Jestem pierwszy do tego aby się przyznać, że zdarzało mi się krytykować Belga. Uważam co prawda, że nie umie utrzymać się przy piłce, ale mając go w drużynie daje ci w sezonie 20-25 bramek - powiedział Ince. 

- United puściło go bez szukania zmiennika i teraz płacą za to karę. Patrząc wstecz, Solskjaer nie powinien był się go pozbyć - zakończył ex-piłkarz.

Paul Ince reprezentował barwy Nerazzurrich w latach 1995-1997. Rozegrał wówczas 54 mecze i 10 razy trafiał do bramek przeciwników. W swojej 23-letniej karierze występował wyłącznie na boiskach angielskich drużyn. Wyjątek stanowił wymieniony powyżej 2-letni epizod w Mediolanie. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Darkos

Darkos 23 stycznia 2020 | 10:55   

Big Rom u nas odżył. Można go krytykować za pojedyncze występy, ale w ogólnym rozrachunku daje drużynie więcej niż poprzedni pan z numerem 9 na plecach.

shakurspeare

shakurspeare 23 stycznia 2020 | 11:23   

Ole to amator i raczej malo ma tam do gadania

superofca

superofca 23 stycznia 2020 | 16:53   

To samo pomyślałem, to że UTD co jakiś czas zagra lepiej od trzecioligowca nie sprawia, że można Solskjeara traktować poważnie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich