Sytuacja graczy dostępnych do wypożyczenia

23 stycznia 2020 | 13:55 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Valetino Lazaro, Federico Dimarco oraz Sebastiano Esposito to piłkarze Nerazzurrich, których media przymierzały w ostatnim czasie do zmiany barw klubowych na najbliższe miesiące. Mowa tu jednak - przynajmniej na razie - o wypożyczeniach, a nie definitywnych transferach. Na dziś wiemy, że dwójka z nich może zimą zasilić włoskie oraz niemieckie kluby, a trzeci zostanie w zespole Antonio Conte. 

W kwestii Lazaro początkowo mówiło się o przenosinach do Newcastle United, choć do gry o Austriaka włączył się lider Bundesligi, Red Bull Lipsk. Dla 23-latka byłby to powrót do Niemiec, gdyż Lazaro do Interu przyszedł z Herthy Berlin. 

Federico Dimarco jest bliski dołączenia do Hellasu Verona. Jak twierdzi Gazzetta dello Sport, do wypożyczenia gracza dojdzie wtedy, gdy oficjalnie zaprezentowany zostanie Victor Moses.

Włodarze Interu nie udostępnią do wypożyczenia Sebastiano Esposito. Zdaniem mediów Antonio Conte chce mieć piłkarza dostępnego w swoim składzie, nawet jeżeli ten nie pojawia się regularnie na murawie.  

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 23 stycznia 2020 | 16:22   

Jak przyszedł Moses to Lazaro powinien zostać wypożyczony, najlepiej do Serie A


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich