Handanovic: Trzeba było zabić ten mecz

26 stycznia 2020 | 16:13 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Mecz z Cagliari z pewnością nie skończył się po myśli podopiecznych Antonio Conte. Ciężar kontaktów z prasą wziął na siebie kapitan zespołu. Samir Handanovic rozmawiał ze Sky Sport Italia.

- To zawsze jest denerwujące, kiedy nie wygrywasz meczu, a my zawsze chcemy wygrać. Nie byliśmy w stanie wykorzystać tych szans, jakie mieliśmy.

- Z pewnością nie zremisowaliśmy z powodu sędziego, narzekaliśmy tylko dlatego, że nie gwizdano fauli na naszych napastnikach, a to było dla nich trudne. Nie obwiniamy arbitra za ten remis, musimy zabijać mecze, a jeśli to zrobimy, nie będziemy musieli o tym rozmawiać.

- Na pewno czegoś brakuje, ale nie jest to tylko problem obrony - odparł, zapytany o tracenie bramek w późnych momentach meczy - W ostatniej fazie brakuje nam koncentracji. Musimy zabijać gry. Nie należy popełniać pewnych błędów.

- Czy martwię się o formę w ostatniej serii? Nie, ponieważ wciąż stwarzamy szanse. Kreujemy ich dużo, ale ostatecznie brakuje jakości. Z pewnością jest to kiepski moment, ale byłoby bardziej niepokojące, gdybyśmy swoich szans nie mieli.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Nerazzurri14

Nerazzurri14 26 stycznia 2020 | 20:07   

Dobrze mówi


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich