Stellini: Conte nie czuł się na siłach

26 stycznia 2020 | 16:39 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

W zastępstwie Antonio Conte do dziennikarzy wyszedł Cristian Stellini, który pełni funkcję asystenta szkoleniowca. Według jego słów sędziowanie meczu z Cagliari pozostawiało sporo do życzenia, a trener Nerazzurrich nie czuł się na siłach, aby rozmawiać o tym z prasą.

- Conte bardzo starał się znaleźć energię na rozmowę z drużyną w przerwie, nie czuł się dobrze i szybko wyszedł po zakończeniu meczu.

- Musimy koncentrować się w swoich meczach, Cagliari udało się wrócić i nie byliśmy zbyt dobrzy w wykorzystywaniu naszych szans. Nie musimy się obwiniać, ponieważ po tej grze jest jeszcze wiele innych.

- Może w dzisiejszym spotkaniu sędzia nie był zbyt dobry w utrzymywaniu spokoju i łagodzeniu napięcia. Może powinno się zmienić zasady prowadzenia gier, aby wszyscy zachowywali opanowanie. Grę zakończyliśmy z czterema żółtymi kartkami, to była przesada.

- Były przypadki, w których nie przyznano fauli na naszą korzyść, takie jak ataki na Ashleya Younga i Alessandro Bastoniego.

- Jest wiele do zrobienia, wiemy o tym i pracujemy nad tym. Ta sytuacja nie może się powtórzyć w przyszłości. Ważne jest, aby zabijać gry, a dzisiaj mieliśmy na to wiele okazji.

- To był dobry debiut - ocenił grę Ashleya Younga - Wiedzieliśmy, że jest zdrowy i liczymy, że jego wyniki jeszcze poprawią się wraz z upływem czasu.

- Nie zajmuję się rynkiem transferowym, a jedynie pracą na boisku.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Matt1

Matt1 26 stycznia 2020 | 17:41   

Tym remisem przegraliśmy scudetto. Dziś Juvki sklepia słabe Napoli i nie odrobimy takiej przewagi. Bijemy się z Lazio o drugie miejsce a będzie to arcytrudne zadanie

inter00

inter00 26 stycznia 2020 | 19:31   

Jeszcze żadnego mistrzostwa nie przegraliśmy, trzeba się wziąć w garść, przyjąć ten remis jako lekcje i podnieść się. Co do Younga to zagrał dobrze, solidny debiut w jego wykonaniu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich