Cel Lazaro? Wrócić do Interu

27 stycznia 2020 | 13:52 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Valentino Lazaro został zaprezentowany kilka dni temu jako nowy piłkarz Newcastle United. Austriak trafił do Srok na półroczne wypożyczenie. Jak się okazuje, celem skrzydłowego nie jest pozostać na dłużej w Premier League, a wrócić mocniejszym do Nerazzurrich. 

Włodarze The Magpies będą mogli kupić Lazaro za 23,5 miliona euro podczas letniego mercato. Nie jest to jednak ich obowiązkiem. Jak twierdzi agent Austriaka, Max Hagmayr, celem ostatecznym Lazaro jest powrót na Giuseppe Meazza i walka o pierwszy skład w ekipie Mediolańczyków.

- Celem mojego piłkarza jest powrót do Interu. Mając trochę czasu w zanadrzu, Lazaro chce udowodnić, że warto na niego stawiać. Newcastle było najbardziej zdeterminowane aby sprowadzić Valentino. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu rozmów. Steve Bruce także jest zadowolony z obecności Lazaro - powiedział agent piłkarza. 

Źródło: sportwitness.co.uk

Polecane newsy

Komentarze: 3

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 27 stycznia 2020 | 14:15   

Niekoniecznie...

Kevin

Kevin 27 stycznia 2020 | 14:31   

Barabasz tez tak myślał

inter00

inter00 27 stycznia 2020 | 15:43   

Jeżeli tylko będzie grał regularnie, to napewno powinien dostać szanse. Young wiecznie grać nie będzie, Asamoah wypada a Lazaro ma talent. Po sezonie pożegnać Asamoah, i jeżeli Moses nie zostanie wykupiony to droga do walki o 1 skład jest otwarta.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich