Lukaku zrobił wywiad z... Vierim

27 stycznia 2020 | 19:26 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

W ramach nowej akcji Inter Media House doszło do dość ciekawego spotkania. W rolę dziennikarza wcielił się Romelu Lukaku, po drugiej stronie mikrofonu miejsce zajął Christian Vieri. Co miał do powiedzenia koledze po fachu były snajper Interu?

- Jesteś graczem niesamowicie podobnym do mnie, reprezentujesz obecnie Inter. Jesteś wysoki i duży jak ja. Jesteś leworęczny, również jak ja, grasz dla zespołu, tworzysz i zdobywasz bramki, co nie jest łatwe i zawsze wyciągasz do kolegów pomocną dłoń.

- Na pewno ty i Lautaro dorównacie moim osiągnięciom. Jesteście najlepszymi partnerami wśród młodych snajperów w Europie. Jesteś bardzo silny, moim zdaniem na długo pozostaniesz w Interze i zdobędziesz wiele goli.

- Masz już 18 trafień w swoim pierwszym roku i nie każdy by to potrafił. Zdobędziesz jeszcze wiele bramek, podobnie jak Lautaro, który jest bardzo silny.

- Jesteś bardzo solidnym partnerem, ponieważ grasz również dla innych, co jest podstawową sprawą. To trochę tak, jak moja współpraca z Ronaldo, Crespo i Recobą. Inter zawsze miał świetnych napastników, a ty i Lautaro zapewnicie Interowi lawinę bramek.

Wywiad w języku włoskim znajduje się na oficjalnym kanale Interu na Youtubie, aby go obejrzeć wystarczy kliknąć tutaj.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich