Curva Nord wita Eriksena

28 stycznia 2020 | 16:11 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

W Mediolanie trwa szał w związku z transferem Christiana Eriksena. Duńczyk został dziś oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz Nerazzurrich. Ceremonia i sesja fotograficzna odbyły się w Teatro alla Scala - jednej z najsłynniejszych sal operowych na świecie.

Nowy pomocnik Interu został dziś przywitany między innymi przez najzagorzalszych fanów z sektora Curva Nord. Przedstawiciele CN'69 zrobili wspólne zdjęcie z piłkarzem, witając go w Mediolanie. Podobnie przywitani zostali ostatnio Victor Moses i Ashley Young.

Źródło: L'urlo della Nord

Polecane newsy

Komentarze: 14

Kiksu

Kiksu 28 stycznia 2020 | 16:13   

ElYTa

@Sarkazm you now? (edycja 2020.01.28 16:16 / Kiksu)

boxingdivision

boxingdivision 28 stycznia 2020 | 16:14   

@Kiksu - kibiców Interu? Na pewno.

Lucash

Lucash 28 stycznia 2020 | 16:23   

Mogliby się chociaż jakoś ubrać do zdjęcia z Eriksenem :) LYPA

boxingdivision

boxingdivision 28 stycznia 2020 | 17:01   

@Lucash - Polak będzie Włochom mówił jak się ubierać :D Tego jeszcze nie grali.

kretos

kretos 28 stycznia 2020 | 18:01   

Taa kibice z CN mogli w garniakach przyjść... a gdzie tam w garniakach, w smokingach!!!

vnm

vnm 28 stycznia 2020 | 18:04   

po mordach widac ze to bydlo a nie kibice

krychu339

krychu339 28 stycznia 2020 | 18:55   

Krystiana dorwali cyganie:). Widać po twarzach tych panów jakie ciężkie jest kibicowanie Interowi. (edycja 2020.01.28 18:58 / krychu339)

Klinsi64

Klinsi64 28 stycznia 2020 | 19:27   

"Słuchaj Christian,jak kiedyś będziemy Cię wyzywali lub gwizdali na Ciebie to nie odbieraj tego osobiście,to tylko forma wsparcia i mobilizacji " (edycja 2020.01.28 19:29 / Klinsi64)

darek_91

darek_91 28 stycznia 2020 | 19:45   

Już go zwyrole dopadły xD

damianekk1985

damianekk1985 28 stycznia 2020 | 20:00   

Fajny gest . Nie widzę tu żadnego zakapiora a niektórzy już by w gacie robili sądząc po komentarzach a do obrażania wcale nie gorsi żałosne wręcz

Rahi

Rahi 28 stycznia 2020 | 20:33   

A propo ubioru zerknijcie na nową kolekcję Gucciego na jesień dla facetów. Za to powinien być kryminał

Hagaen

Hagaen 28 stycznia 2020 | 20:55   

Wspaniała wiadomość, w końcu. Bardzo duże oczekiwania, wybitny transfer, Ausilio/Marotta sztos robota.

KawaOpole

KawaOpole 28 stycznia 2020 | 23:22   

Klinsi64 w punkt

Lucash