Piłkarze po meczu z Fiorentiną

30 stycznia 2020 | 07:03 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Oto zestawienie pomeczowych wypowiedzi piłkarzy Interu Mediolan, po spotkaniu z Fiorentiną.

Nicolo Barella
- Poza golem, jestem zadowolony, ponieważ byliśmy ostatnio bez zwycięstwa i zasłużyliśmy na to. Ostatnio nie osiągaliśmy wyników jakie powinniśmy. Kiedy zbliżasz się do czegoś, wtedy wszystkie mecze robią się coraz trudniejsze, ale Coppa Italia to cel, na którym naprawdę nam zależy. To wspaniałe pomóc zespołowi, także poprzez zdobytą bramkę. Eriksen to fantastyczny zawodnik i pomoże nam wznieść wyżej poziom naszej gry.

Antonio Candreva
- Najważniejsza rzecz to awans do kolejnej rundy. Celebracja z Lautaro to coś co jest związane z muzyką, co już robiliśmy. W ostatnich dniach próbowaliśmy czego nowego. Fiorentina nie zostawiała nam wiele miejsca, więc było trudno. Udało się jednak znaleźć właściwe rozwiązania. Poprawiamy się z meczu na mecz i ten wynik da nam wiary w siebie po ostatnich remisach. Od jutra zaczynamy myśleć o lidze ponownie.

Diego Godin
- Próbowaliśmy nowego systemu gry, z trzema napastnikami i krok po kroku znajdowaliśmy właściwy sposób na Fiorentinę, która była bardzo kompaktowa w swoich poczynaniach. Ciężko było znaleźć przestrzeń, ale udało nam się wygrać i jesteśmy szczęśliwi, że zagramy w półfinale. W obronie, tak jak w ataku, pracowaliśmy bardzo dobrze i to da nam kopa na dalszą część sezonu. To właściwy kierunek.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich