Kary dla kibiców Lecce

31 stycznia 2020 | 21:26 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Trzech kibiców US Lecce otrzymało zakazy stadionowe oraz czeka ich odpowiedzialność karna, w związku z zachowaniem podczas meczu z Interem. Kibice Nerazzurrich, którzy zasiedli na trybunach wraz z gospodarzami, zostali zaatakowani przez tifosich Salentinich.

Miesznie się kibiców gospodarzy i gości nie jest niczym nowym, jeżeli chodzi o klimat włoskich trybun. Wynika to także z małej dostępności biletów na sektory gości, co skutkuje tym, że fani Interu często zasiadają w swoich barwach pomiędzy miejscowymi.

Podczas wyjazdowego spotkania z Lecce, kilku Interistów zostało zaatakowanych przez fanów Lecce. Wszystko to działo się po golu dla Mediolańczyków, zdobytym przez Alessandro Bastoniego. W wyniku starcia fani Interu odnieśli obrażenia, a szczególnie jeden z nich, który do końca bronił szalika czarno-niebieskich.

W ciągu ostatnich dni zidentyfikowanych zostało 3 sympatyków ekipy Salentinich w wieku 20, 29 i 51 lat. Zatrzymań dokonali policyjni Digos. Nie jest to pierwszy raz, gdy Interiści starli się z miejscowymi kibicami. Fani Nerazzurrich musieli odpierać atak również podczas meczu w Turynie, gdzie doszło do bójki z grupą "Torino Hooligans". 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

cichy32

cichy32 1 lutego 2020 | 02:20   

Patologia tyle w temacie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich