Kontuzja Handanovicia

2 lutego 2020 | 10:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Nie takich informacji oczekiwaliśmy przy niedzielnym poranku. Samir Handanović doznał kontuzji dłoni i nie weźmie udziału w wieczornej rywalizacji z Udinese Calcio.

Słoweniec początkowo znalazł się w kadrze meczowej Interu, lecz problem okazał się na tyle poważny, że piłkarz musiał ostatecznie zgłosić swoją niedyspozycję. Póki co, nie wiadomo jak długo potrwa przerwa kapitana Nerazzurrich.

W dzisiejszym meczu zastąpi go Daniele Padelli, dla którego będzie to ligowy debiut w czarno-niebieskich barwach. Były bramkarz Torino zanotował dotychczas ledwie dwa występy we wstępnych fazach Pucharu Włoch. 

Przypomnijmy, iż z powodu czerwonej kartki w ostatnim meczu w składzie Interu zabraknie dziś również Tommaso Berniego. Do kadry meczowej włączony został Filip Stanković, który nie brał udziału we wczorajszym meczu Primavery.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 12

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 2 lutego 2020 | 10:33   

Nieeeeee!!! :(

Paziu

Paziu 2 lutego 2020 | 10:38   

A ten brozao czy jak mu tam to nie może zagrać miał być to drugi cesar

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 2 lutego 2020 | 10:38   

Jeden z tych, którzy nie mogą być kontuzjowani

matteo

matteo 2 lutego 2020 | 10:41   

Masakra, jak nie kartki to kontuzje...

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 2 lutego 2020 | 10:41   

Brazao to grzeje ławkę na wypożyczeniu w Albacete. Taki z niego Julione.

KawaOpole

KawaOpole 2 lutego 2020 | 11:16   

Kurna a Berni zawieszony

inter00

inter00 2 lutego 2020 | 11:16   

Padelli da radę, jest doświadczony i nie zawiedzie. A Samirowi życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia !!!!

kandziak

kandziak 2 lutego 2020 | 11:51   

Na Udine to raczej nie będzie problemu jak stanie w bramce Padelli, ale tu chodzi bardziej o derby :-) W klubie powinien już być zmiennik Handy... za 2 sezony jego już nie będzie.

Matt1

Matt1 2 lutego 2020 | 11:54   

O Padellego jestem spokojny. Bardziej bym się martwił jakby to Berni miał bronić

Nerazzurri14

Nerazzurri14 2 lutego 2020 | 12:34   

Oby na derby wrócił, na udine może padelli pobronic

Morfo

Morfo 2 lutego 2020 | 13:42   

Ja tez jestem spokojny o Padelliego, który powinien więcej szans dostawać choćby w pucharach.

superofca

superofca 2 lutego 2020 | 21:04   

Dlatego właśnie Berni powinien zostać wypierdolony z klubu. Jeden, jedyny raz jest potrzebny i nie może nawet na ławce usiąść.