Oceny za mecz z Romą

22 stycznia 2009 | 09:34 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Oto oceny za mecz z Romą przyznane przez serwis goal.com

Toldo - 7.5: Ma 37 lat a wciąż jest świetnym bramkarzem. Miał dwie znakomite obrony po akcjach Brighiego i Pizarro.

Maicon - 6.0: Słabo grał z Atalantą, z Romą również nie zachwycił chociaż to po jego podaniu Ibra mógł zdobyć gola w pierwszej połowie

Samuel - 6.5: Uspokajający człowiek z tyłu. Miał swój udział w drugiej bramce, mimo iż był na minimalnym spalonym.

Burdisso - 6.0: Znacznie lepiej niż po fatalnym występie w Bergamo. Mimo to, wciąż do poprawy.

Santon - 7.0: Dobry debiut młodego obrońcy. Pokazał spokój i osobowość na lewej flance Interu.

Zanetti - 6.5: Dobry występ kapitana, który zawsze daje z siebie wszystko od pierwszej do ostatniej minuty.

Cambiasso - 6.0: Grał na drugim biegu, jednak wciąż jego podania bywają kluczowe jak i on sam w pobliżu pola karnego.

Muntari - 5.0: Nie grał w weekend a wyglądał na bardzo zmęczonego. To nie był ten żywiołowy Muntari co zawsze. Tracił sporo piłek.

Stankovic - 7.5: Najlepszy piłkarz pierwszej połowy, mógł zdobyć fantastyczną bramkę, gdyby nie poprzeczka. Po przerwie nieco zwolnił.

Adriano - 7.0: Potwierdził dobre sygnały dane w Bergamo. Strzelił gola, ciężko pracuje na treningach. Mimo to wciąż przydałoby mu się zrzucić parę kilogramów.

Ibrahimovic - 7.0: Wciąż marnuje łatwe sytuacje, ale jednak był decydujący i strzelił zwycięskiego gola.

Źródło: goal.com