Capello: Sensi i Eriksen to ten sam poziom

5 lutego 2020 | 00:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pierwsze występy Christiana Eriksena w czarno-niebieskich barwach nie mogły rzucić na kolana kibiców, lecz nikt o zdrowych zmysłach nie śmie podważać słuszności transferu gwiazdora Kogutów. Odważną tezę zdecydował się postawić jednak Fabio Capello, który zestawił Duńczyka ze Stefano Sensim.

- Już mówiłem i nadal utrzymuję, że moim zdaniem Eriksen i Sensi są mniej więcej na tym samym poziomie. Włoch jest młodszy, lecz jego wizja gry jest na poziomie Duńczyka. W rzeczywistości może być nawet bardziej dynamiczny od nowego kolegi z drużyny. Antonio Conte najwyraźniej chciał jednak kogoś o większej charyzmie i doświadczeniu w środku pola. Eriksen występował w Premier League i jest ograny na międzynarodowym poziomie. 

Utytułowany szkoleniowiec nawiązał do słów trenera Interu, który po jednym z meczów w Champions League publicznie wypomniał niewielkie doświadczenie Nicolo Barelli i właśnie Stefano Sensiego na arenie międzynarodowej. Słowa Antonio Conte zostały wówczas bardzo źle odebrane na Półwyspie Apenińskim. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

kretos

kretos 5 lutego 2020 | 08:21   

ten widze bez zmian, odklejony od rzeczywistości

inter00

inter00 5 lutego 2020 | 08:23   

Inter00: Capello i Smuda to ten sam poziom

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 5 lutego 2020 | 14:36   

Odstaw Sambucę...

banikowy

banikowy 5 lutego 2020 | 14:49   

Tylko mnie zastanawia dlaczego od 20 lat ten typ ma krzywe okulary?

shinveji

shinveji 6 lutego 2020 | 13:10   

moze ma krzywe oczy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich