Moratti: Chciałem kupić Messiego

6 lutego 2020 | 17:09 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Kilka kwestii poruszonych w ostatnim wywiadzie przez byłego właściciela Nerazzurrich może nieco zaskakiwać. Okazuje się, że Massimo Moratti starał się o pozyskanie Leo Messiego, a ostatnie głośne pretensje odnośnie sędziowania meczy w Serie A są dla niego zupełnie zrozumiałe. 

Sezon Interu

- Dzisiejszy Inter to zespół, który nie tylko jest coraz silniejszy, jest także pewniejszy, choć sprawia wrażenie jakby miał wciąż wielki potencjał. Zdając sobie sprawę, że wszystko jest w rękach Conte, który naprawdę wie jak rozwijać umiejętności swoich graczy, myślę, że zobaczymy coś jeszcze lepszego.

Derby

- To nie będzie łatwe: na papierze powinniśmy być silniejsi, ale wiesz... zrobić przewidywania na derby to coś naprawdę niemożliwego.

Eksplozja Lautaro Martineza

- Jest napastnikiem, którego uważam za bardzo mocnego. Bardzo mi przykro, że nie będzie go w niedzielę, to byłaby przyjemność zobaczyć go w pracy w takim starciu.

Na temat oświadczenia Commisso i starć z Juventusem w przeszłości

- Wyobrażam sobie, że Commisso zdenerwował się, ponieważ przyszedł, włożył dużo pieniędzy z zagranicy i znalazł się w dziwnych sytuacjach, z którymi trzeba sobie poradzić, ale są one o wiele mniej dziwne niż to, co nam się przytrafiało.

Ronaldo i Messi, czy chciał ich kupić?

- Messiego tak. Chciałem go kupić, ale wiedziałem, że Barcelona dobrze wpływa na jego zdrowie. Potem zostawiłem go w spokoju, a co do Messiego wiem, że zawsze był mi za to wdzięczny.

Kilka słów wyjaśnienia dla osób które nie śledziły ostatnich doniesień z udziałem szefa Fiorentiny. Zarzuty Comisso dotyczą starcia z Juventusem. Amerykanin, który jest właścicielem Violi, wszedł na wojenną ścieżkę z sędziami, którzy według niego mocno skrzywdzili w tym spotkaniu jego drużynę. Aktualnie w najlepsze trwa wymiana ciosów za pośrednictwem prasy i innych mediów pomiędzy Rocco Commisso, a Włoskim Związkiem Piłki Nożnej i Pavlem Nedvedem, który również wszedł w polemikę z milionerem.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

KawaOpole

KawaOpole 7 lutego 2020 | 02:10   

Sędziowanie i Piemonte Calcio standard od lat tylko dupowlazy w Itali boją sie coś powiedzieć tym złodzieja

darek_91

darek_91 7 lutego 2020 | 09:36   

Czyżby prezydent Fiorentiny przejrzał na oczy i sam się przekonał jak Juventus kupuję sobie sędziów od lat? (edycja 2020.02.07 09:37 / darek_91)

superofca

superofca 7 lutego 2020 | 21:08   

Comisso trochę przesadza ale ten drugi karny to naprawdę parodia. Poza tym faworyzowanie juve jest wciąż oczywiste. Pamięta ktoś mecz gdzie było odwrotnie i to rubentus był skrzywdzony?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich