Zombie Inter! Mediolan jest czarno-niebieski!

9 lutego 2020 | 19:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Od 0:2 do 4:2!!! Zmartwychwstanie Interu! Po beznadziejnej pierwszej połowie, Nerazzurri zdołali odrobić stratę dwóch goli i sięgnęli po kolejną wygraną w Derby della Madonnina. Podopieczni Antonio Conte ponownie liderem włoskiej Serie A.

Pierwsza połowa:

2' Niecelna próba strzału Zlatana.

9' Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Calhanoglu, lecz futbolówka odbiła się tylko od słupka.

12' Zamieszanie w polu karnym Milanu, ale futbolówka wylądowała w rękach Donnarummy.

16' Niecelny strzał Rebicia.

24' Indywidualna akcja Lukaku, który wyłożył piłkę do Vecino. Donnarumma zdołał jednak skutecznie powstrzymać strzał Urugwajczyka.

40' Milan objął prowadzenie. Zlatan Ibrahimović wygrał pojedynek główkowy z Diego Godinem, Daniele Padelli minął się z piłką, a Ante Rebić dopełnił formalności.

44' Brozović spróbował z rzutu wolnego, lecz Inter wywalczył tylko rzut rożny.

45+1' Piłka po rzucie rożnym trafiła do kompletnie niepilnowanego Ibrahimovicia, który strzałem głową podwyższył prowadzenie Rossonerich.

45+1' Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa:

47' Żółta kartka dla Vecino.

51' Mocny strzał Candrevy został odbity przez Donnarummę.

51' Gol kontaktowy dla Interu! Brozović oddał strzał z pierwszej piłki zza pola karnego i zmniejszył straty swojego zespołu.

53' Remis!!! Znakomite zachowanie Alexisa Sancheza, który przytomnie wycofał piłkę do Matiasa Vecino, a Urugwajczyk doprowadził do wyrównania.

55' Skriniar obejrzał żółtą kartkę za faul, Barella został upomniany za dyskusje.

56' Cristian Stellini (asystent Conte) został wyrzucony na trybuny z czerwoną kartką.

61' Kessie obejrzał żółtą kartkę.

67' Ibrahimović niecelnie z rzutu wolnego.

70' Niezła sytuacja i niecelny strzał Lukaku.

70' Inter już na prowadzeniu. Fenomenalna główka Stefana de Vrija po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

72' Eriksen zmienił Sancheza.

78' Brozović uderzył z dystansy, spokojna interwencja bramkarza Milanu.

79' Żółta kartka dla Contiego.

79' Leao zmienił Castillejo.

80' Moses zastąpił Candrevę.

80' Poprzeczka po strzale Eriksena z rzutu wolnego. Co to mógł być za gol!

81' Paqueta zmienił Kessiego.

84' Bonaventura zmienił Rebicia.

89' Barella w sytuacji sam na sam z Donnarummą, ale górą bramkarz Rossonerich.

90' Ibrahimović trafił w słupek, lecz wcześniej Szwed faulował.

90+3' Victor Moses posłał precyzyjną piłkę na głowę Romelu Lukaku, który dopełnił formalności. 4:2 dla Interu!

90+3' Żółta kartka dla Lukaku.

90+4' Biraghi zmienił Younga.

90+6' Koniec meczu.

***

INTER - MILAN 4:2 (0:2)

Gole: Brozović 51, Vecino 53, De Vrij 70, Lukaku 90+3 - Rebić 40, Ibrahimović 45+1.

INTER (3-5-2): 27 Padelli; 2 Godin, 6 de Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva (11 Moses 80'), 8 Vecino, 77 Brozovic, 23 Barella, 15 Young (34 Biraghi 94'); 9 Lukaku, 7 Sanchez (24 Eriksen 72').
Rezerwowi: 1 Handanovic, 35 Stankovic, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 18 Asamoah, 20 Borja Valero, 30 Esposito, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio.
Trener: Antonio Conte.

MILAN (4-4-1-1): 99 G. Donnarumma; 12 Conti, 24 Kjaer, 13 Romagnoli, 19 Hernandez; 7 Castillejo (17 Leao 80'), 79 Kessie (39 Paquetà 81'), 4 Bennacer, 18 Rebic (5 Bonaventura 84'); 10 Calhanoglu; 21 Ibrahimovic.
Rezerwowi: 1 Begovic, 90 A. Donnarumma, 2 Calabria, 20 Biglia, 22 Musacchio, 46 Gabbia, 56 Saelemaekers, 93 Laxalt, 94 Brescianini.

9 lutego 2020 | 19:51

A jednak zmieni ustawienie jak zdejmie Sancheza. Co do składu w takim ustawieniu to jednak widziałem Eriksena za Vecino :-)

9 lutego 2020 | 20:02

Optymalny najlepszy na ten moment skład w wyniku problemów Sensiego i dopiero wdrażaniu Eriksena.

9 lutego 2020 | 21:24

Chryste, ten Vecino to już przebija granice przeciętniactwa i bezużyteczności.

Macik89

Macik89

9 lutego 2020 | 21:38

Kurw..a dramat to nie Milan taki dobry tylko my słabi..nie nawidze tego glupiego ustawienia 3-5-2..., dwie akcje Lukaku nasza pomoc nie istnieje...Dawac Eriksena moze cos ruszy

Bolo1908

Bolo1908

9 lutego 2020 | 21:39

Do przerwy tragedia i sporo błędów.Może wejście z ławki Eriksena tuż po przerwie odmieni grę Interu.

vilgefortz

vilgefortz

9 lutego 2020 | 21:40

Godin to dno,już Ranocchia jest lepszy

maestro84

maestro84

Co się kurrrrrrna dzieje z tym zespołem??????!!!!! Interwencje Padellego sa tylko truskawka na torcie, dlaczego cały zespól gra takie gowno???

vnm

vnm

9 lutego 2020 | 21:41

Nie ma nas juz od kilku meczy. Nie wiem gdzie Ci pilkarze z meczu z barcelona. Zero pomocy...

Morfo

Morfo

To jest k@rwa dramat

el_loco

el_loco

9 lutego 2020 | 21:43

Tak jak pisałem znacznie wcześniej! Nie można zakładać wyniku z góry, to derby a niektórzy o tym zapomnieli.
No żesz ku£wa to można jeszcze wygrać! (edycja 2020.02.09 21:44 / el_loco)

rafal

rafal

9 lutego 2020 | 21:46

Kur.. mać Inter grać ❗❗❗❗Kur.. mać Inter grać ❗❗❗❗❗❗Kur.. mać Inter grać ❗ ❗❗❗

SINDBADSZYDERCA

9 lutego 2020 | 21:47

Niestety nam niepotrzebne są wzmocnienia tylko wymiana dwóch trzecich składu. Brozovic do brukbetu... Eriksen zbawcą nie będzie w takim towarzystwie się obawiam. (edycja 2020.02.09 21:49 / SINDBADSZYDERCA)

darek_91

darek_91

9 lutego 2020 | 21:50

Wiecie co jest zastanawiajace? Ze co jakis czas co pare kolejek i Inter i Juve traca punkty w tym samym momencie jak by zadna druzyna nie mogla odjechac (jak w lidze polskiej taka gra na pokazanie ze niby jest rywalizacja w lidze i trzepanie kasy na bukmacherce) a bramkarza Interu jak by pilka parzyla. Przeciez Padelli uciekal od pilki przy bramkach. Was to nie zastanawia? Jak by te kolejki ustawiane byly :) (edycja 2020.02.09 21:51 / darek_91)

Darkos

Darkos

9 lutego 2020 | 21:54

Kiepsko okrutnie to wygląda. Milan przy nas to jak Barcelona jakaś.

KVM

KVM

9 lutego 2020 | 21:57

Zobaczycie, ze Milan nas jeszcze dogoni w tabeli do konca sezonu. My niestety zrobilismy juz wszystko, zeby nie byc na czele tabeli i zdobyc scudetto. Rozpoczyna sie walka o LM, i niestety nie jest to walka, w ktorej bedziemy faworytem.

vnm

vnm

9 lutego 2020 | 21:58

Panie i panowie, kazdy teraz zdrowaske i wierzymy !!!

vnm

vnm

9 lutego 2020 | 22:01

Ale mam korwa posluch 2 2 tak korwa

damianekk1985

9 lutego 2020 | 22:17

Czytając co niektóre komentarze można odnieść wrażenia że jeszcze trochę to będą prorokować spadek do serie B . Poczekajmy do 90 min teraz trzymać kciuki

KawaOpole

KawaOpole

9 lutego 2020 | 22:42

Napisze jedno PO PIERWSZEJ POŁOWIE WIEDZIAŁEM ZE WYGRAMY WIEDZIAŁEM!!!

Lambert

Lambert

9 lutego 2020 | 22:44

CO TU SIE ODPIERDOLIŁO :o

KVM

KVM

Trzeba odszczekac slowa sprzed 2 polowy :)! Moim zdaniem 2 polowa to najlepsza polowka jaka zagralismy od wielu wielu lat! Nie wierzylem w to, bo Inter zawsze gubil prowadzenia dwubramkowe, teraz pokazali ze potrafia gonic. Juve dogonione, ale tez morale zespolu doatanie niesamowit dawke na plus!

SeaVent

Co to stało sie... Forza Inter oni mnie w wieku 25 lat do grobu wsadzą...

Darkos

Darkos

9 lutego 2020 | 22:46

Cuda normalnie - takie mecze chcę oglądać!

9 lutego 2020 | 22:48

Conte musiał im chyba w przerwie zagrozić gułagiem, nie zmieniliśmy meczu o 180 stopni, TYLKO O 520 STOPNI.

vnm

vnm

9 lutego 2020 | 22:49

Conte przekrecil taktyke, teraz najpierw bronimy a potem atakujemy zeby nie opasc z sil na koncowke. Brawo panowie.

el_loco

el_loco

9 lutego 2020 | 22:52

Panowie i Panie jeszcze taka konkluzja nasunęła mi się na myśl. W drugiej połowie Padelli Nie musiał interweniować i chyba tutaj można doszukiwać się drogi do sukcesu :D (edycja 2020.02.09 22:53 / el_loco)

nwk

nwk

PAZZA INTER IZ BACK xD

Bolo1908

Bolo1908

9 lutego 2020 | 22:53

Ale to był rollercoster z piekła do nieba coś pięknego.Pazza Inter Amala!!!

9 lutego 2020 | 23:04

Rany boskie co to było wogole!!! Nie wierzyłem że coś takiego się tutaj odwali!!! :D :D I chyba dopiero jutro to do mnie dotrze...

davi23

davi23

9 lutego 2020 | 23:06

Mega mecz, mam nadzieję, że z Lazio tak samo będziemy walczyć i to cały mecz.
Forza INTER!

darren

darren

9 lutego 2020 | 23:07

Conte rozjuszony w przerwie ewidentnie. Z 0-2 na 4-2, coś pięknego, wysraliśmy ten Milan w niecałe 20min, GRANDE INTER!!!

Ippon

Ippon

9 lutego 2020 | 23:20

Zanim przeczytam wszystkie komentarze napisze coś od siebie. Jeśli "ledwo" wygrywamy z milanem to nie znaczy, że mamy zbliżony skład do milanu, bo to samo można byłoby napisać przy remisie z milanem.
Co do meczu, ucieszylem się gdy zobaczyłem opaske u brozovicia. Od samego początku w niego "wierzyłem". Dodatkowego kopa dostasłem gdy przeczytalem na stronie tej lub konkurecyjnej, że jest dużo lepszy od kovacicia ( odejście mateo). Ktoś napisał, że znajomy chorwat z pracy uważa go za dużo lepszego zawodnika, ponadto to samo uważał trener reprezentacji. Nie będę się rozpisywał. Dla mnie Marcelo to postać kluczowa, krytyki na jego temat nie przyjmuje. Il Capitano.
A ponadto chciałbym każdego wyróżnić. Erkisen ? Strzał życia prawie byłby, 3 cm i byłałby najlepsza bramka w historii. Ponadto De vrji przy 3;5;2 musi być. Najbardziej żaluje ze skriniar ani godin nie jest lewnonożny.

Ippon

Ippon

9 lutego 2020 | 23:23

Rahi

Rahi

9 lutego 2020 | 23:24

Tak jak w przerwie wypowiedziałem wszystkie znane przekleństwa pod adresem "motywatora" conte tak muszę mu zwrócić w połowie honor. Bo tylko na drugą połowę zrobił robotę. Co za mecz

Morfo

Morfo

9 lutego 2020 | 23:26

Mecz przepiękny, tyle emocji ze szok, piękne derby. Trudno mi cos napisac bo caly czas jestem podekscytowany hehe

Interista07

Interista07

9 lutego 2020 | 23:29

Każda bramka kończyła się pocałunkiem herbu na koszulce Interu :) to był mecz

Maciej Pawul

9 lutego 2020 | 23:32

Pierwszą może pominę milczeniem, to wyglądało jakby wszyscy siły oszczędzali. Potem genialnie w drugiej, nie mam wystarczających słów zachwytu, ale zacząłem się zastanawiać kto najsłabiej w takim razie? Wrzucam kamyk do ogródka Barelli (znanego tez jako Barolo), który zwlekał z podaniami i zachował się dwukrotnie bardzo samolubnie. Więcej uwag nie mam, bezdyskusyjnie najlepsza połowa w wykonaniu Nerazzzurrich w tym sezonie.

Maradon.

Maradon.

9 lutego 2020 | 23:33

Mecz dwóch połów, jedna tragiczna a druga idealna i przepiękna dla nas. Piękne Derby i piękny powrót!

darren

darren

9 lutego 2020 | 23:39

Widzę, że dużo osób hejtuje za ten mecz Barellę, miał chłop problemy w pierwszej połowie z zagrywaniem piłki i ustawianiem się, ale gość zanotował w tym meczu 15 (!!!) odbiorów, najwięcej ze wszystkich na boisku, o 6 więcej od drugiego piłkarza, kosmos.

wróbel1908

wróbel1908

9 lutego 2020 | 23:45

Ciekawe co im Conte powiedział w przerwie pierwsza połowa katastrofalna druga z kolei fantastyczna oj dawno nie mieliśmy takiego comebacku przychodzi mi do głowy mecz Inter Sampdoria bodajże z 2005 roku. Pazza Inter Amala! (edycja 2020.02.09 23:46 / wróbel1908)

Ippon

Ippon

9 lutego 2020 | 23:49

Darren, ja nie lubie krytykować tylko chwalić. Na temat statystyk napiszę, że pod względem "obronionych niemożliwych" sytuacji gabriel z Lecce zajmuje 3 miejce, 1 jest wojtka (drągowski bodajże 17). Oglądajc mecze mozna stwierdzić, że to najmniej pewny bramkarz całej ligii. Jak można się podniecać 1 statystyką zawodniką ? (nie mam nic do barelli, podchodzę do składu, że każdy piłkarz grający musi być lepszy od poprzdniego, mam słabość tylko do brozovicia ).

darren

darren

9 lutego 2020 | 23:57

To nie znaczy, że statystyki nie mają żadnego odzwierciedlenia w ocenę piłkarza. Odbiory dla pomocników są bardzo istotne, w każdym meczu średnio tacy piłkarze nie zaliczają nawet 10, co pokazuje, że wynik Barelli jest imponujący. Natomiast obrona niemożliwych sytuacji dla bramkarzy jest dość trudna do oceny, bo różnie sytuacje są interpretowane.

Lambert

Lambert

10 lutego 2020 | 00:02

Przecież Barella zagrał świetny mecz, Candreva nadal był powolny i czekał niewiem na co z podaniami.

Snake

Snake

10 lutego 2020 | 00:46

Pierwsza połowa dramatyczna.
Większość czepia się Padelliego, ale to, co robili Godin i Skriniar to kryminał. Widać było brak chemii między obrońcami i bramkarzem (trudno się dziwić) plus do tego sporo pecha, ale Godin dał się Zlatanowi przy pierwszej, a Skriniar zawalił przy drugiej bramce. Pomoc nie wiedziała, co robić z piłką, Barella spał, Vecino i Candreva kopali się po czole, a Sanchez razem z Lukaku mogli w ogóle nie wychodzić na boisko.

Na druga połowę wyszła już inna drużyna, no i uśmiechnęło się szczęście. Niesamowite jest to, co się stało - ciary po prostu. Brozovic dał nadzieję, ale nie spodziewałem się, że dalej wszystko potoczy się tak szybko i zadamy takie ciosy. Aż ciężko uwierzyć. Jedne z najlepszych Derby jakie widziałem. A doping kibiców na stadionie to było coś pięknego. Strzal Eriksena - że to nie weszło! Gość robi różnicę na boisku. Do tego asysta Mosesa do Lukaku - coś pięknego.

Cały Inter - ten mecz dobrze pokazał bolączki i możliwości tej drużyny.

darek_91

darek_91

10 lutego 2020 | 01:06

Pragne zauważyć kolejny bardzo dobry występ i asysta Sancheza.

DonPietro

DonPietro

10 lutego 2020 | 06:44

Piękny mecz. Na plus Brozo, Sanchez i De Vrij. Na minus Skriniar, Candreva i reszta do 45 minuty. Padelli robił, co mógł. Pewnie jakby grał dziesiąty mecz z rzędu, to byloby dużo lepiej.

Jeśli, coś mnie martwi po tym meczu, to jak słabo wyglądała pomoc w pierwszej połowie. O ile jeszcze pomagają w odbiorze, to z przodu był dramat. Z Udinese było podobnie. Oby sie na Interze, to nie zemściło.

Luq1989

Luq1989

10 lutego 2020 | 08:08

A ja już po emocjach wam napiszę, pierwsza połowa dramat całej drużyny Milan nas zaskoczył na szczęście spuchł w drugiej części i nie utrzymał tempa z pierwszej. Druga połowa to jak powrót od zera do bohatera, dobra gra skuteczna agresywna cieszy wynik ;) po pierwszej połowie miałem już zmienić kanał, na szczęście tego nie zrobiłem. Brawo chłopaki, fundujecie każdemu z kibiców setke na uspokojenie :D FORZA INTER!!!

ArturO888

ArturO888

10 lutego 2020 | 08:49

Jednego razu prowadzi się z Borussią do przerwy 2:0 po doskonałej grze, a potem przegrywa się cały mecz 3:2, po beznadziejnej grze w drugiej połowie, innym razem natomiast jest odwrotnie, tak jak to miało miejsce wczoraj. Dobrze mimo wszystko, że drużyna idzie w tym dobrym kierunku i ma lepsze drugie połowy. Powodem tego jest z pewnością szersza kadra, pozwalająca na dokonywanie zmian lub na zastępstwa, które gwarantują jakość. Wypadł Lautaro, na jego miejsce gra Sanchez, który w obu meczach był jedną z kluczowych postaci. Z ławki wszedł Eriksen, który również rozegrał bardzo dobre zawody, szkoda że nie wpadła bramka po jego wolnym. Lewe wahadło - Young w końcu dał spokój i pewność, po tym co "prezentowali" Biraghi i Asamoah. Prawe wahadło - Candrevie nie do końca wychodziło, wchodzi Moses, który również dał pewność z prawej strony i zaliczył asystę, zamiast Lazaro, który jeszcze pogarszał sytuację na swojej pozycji. Są alternatywy to i możliwe jest odwrócenie wyniku z 0:2. Najlepsi wczoraj na boisku to zdecydowanie De Vrij, Brozovic, Barella i również Eriksen po wejściu pokazał niesamowitą jakość i to że coraz lepiej czuje się w drużynie. Za stracone bramki bardziej chyba trzeba winić obronę niż Padellego, z racji tego że dopuścili do takich sytuacji (Godin przegrywa pojedynek ze Zlatanem, ale poza tym grał raczej przyzwoicie i pewnie). Tak czy inaczej trzeba się cieszyć po tych derbach, bo takie mecze budują drużynę, jej mentalność zwycięzców i często są kluczowe jeżeli chodzi o dalszą część sezonu.

Grandote

Grandote

10 lutego 2020 | 10:05

Brawo za druga połowa, nie wiem co w szatni powiedział zawodnikom Conte, ale zadziałało... FORZA INTER!