Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

10 lutego 2020 | 00:21 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W niedzielny mecz, na Stadio Giuseppe Meazza, odbył się jeden z najbardziej emocjonujących meczów w tym sezonie. Nerazzurri zmierzyli się z Milanem, z którym po pierwszej połowie przegrywali 0:2. W drugiej odsłonie ekipa Antonio Conte pokazała charakter, zdobyła aż cztery bramki i przypieczętowała tym samym kolejne derbowe zwycięstwo!

Romelu Lukaku:

- W pierwszej połowie zostawiliśmy rywalom za dużo miejsca i gratuluję Milanowi prowadzenia. W drugiej to my zagraliśmy lepiej, mieliśmy lepszą intensywność i zdobyliśmy cztery bramki. Jestem przeszczęśliwy ze zwycięstwa! Stadion zobaczył naszą mentalność. Inter nigdy się nie poddaje i walczy do końca.

- Pracuję dla zespołu i pomagam mu wygrać. Wszystko to jest zasługą kolegów i wszystkich z drużyny. Wiedziałem, że ta liga jest trudna. Dziękuję sztabowi, pracownikom i kibicom, że zawsze mi pomagają. Chcę wygrywać!

Stefan De Vrij:

- Zwycięstwo jest bardzo satysfakcjonujące. Wiemy też, co musimy poprawić. Zostaliśmy srogo ukarani za pierwszą połowę. Milan zasługiwał na prowadzenie. W drugiej odsłonie pokazaliśmy charakter i udało się wygrać. W przerwie trener wskazał nam, co było nie tak. Po powrocie na boisko natychmiast wyrównaliśmy wynik i wróciliśmy do gry.

- Niesamowite emocje! Te wspomnienia zostaną ze mną na zawsze. Bramka w derbach i wygrana to coś wspaniałego!

- W tabli jest bardzo ciasno, więc nadal musimy wygrywać. Teraz jednak skupiamy się na Pucharze Włoch, co jest również naszym celem.

Matias Vecino:

- Po pierwszej połowie byliśmy w dołku. Spojrzeliśmy na siebie i powiedzieliśmy sobie, że trzeba dać z siebie coś więcej, bo inaczej to się źle skończy. Po natychmiastowym golu staliśmy się bardziej agresywni i kontrolowaliśmy grę.

- Derby odczuwa się w szczególny sposób. Jak dotąd nieźle nam idzie w rywalizacji z Milanem. Jeśli o mnie chodzi, nie uważam się za piłkarza przynoszącego szczęście. Owszem, były mecze, gdzie zdobywałem decydujące bramki. Jak już dochodzi do ważnego meczu, to zawsze szukasz okazji. Mam nadzieję, że inne wieczory będą takie, jak ten.

Daniele Padelli:

- To była zła pierwsza połowa, również w moim wykonaniu. Mogłem zagrać lepiej. Na szczęście pokazaliśmy charakter i to, że jesteśmy prawdziwymi mężczyznami.

- Te derby sprawiły, że czujemy się silni i musimy dawać z siebie wszystko. To były fantastyczne derby.

Źródło: inf. własna + fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich