Kumbulla i Chong coraz bliżej

12 lutego 2020 | 16:11 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Corriere dello Sport podaje kolejne informacje w sprawie transferów Tahita Chonga oraz Marasha Kumbulli.  Zdaniem rzymskiej gazety, Inter jest na prowadzeniu w wyścigu o podpis obydwu piłkarzy, ale musi spoglądać na konkurencję.

Włoskie media twierdzą, że Manchester United nie odda tak łatwo swojego piłkarza. Angielski klub jest gotowy zaproponować Chongowi nowy kontrakt, a na samego piłkarza chcą zarzucić sidła dodatkowo Juventus i Barcelona. Mimo tego, zarząd Interu jest spokojny o powodzenie transakcji i młody Holender w lipcu ma zostać piłkarzem Interu. Sytuacja z Marashem Kumbullą jest bardzo podobna. O albańskiego obrońcę stara się także Napoli, jednak media podają, że u Nerazzurrich panuje duży optymizm i są niemal pewni, że uda im się zakontraktować tego utalentowanego piłkarza.

Źródło: Fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 12 lutego 2020 | 16:55   

Przyjdzie Kumbula i Rano może śmiało iść w odstawkę. W podstawowym Godin, Skriniar, de Vrij i jako rezerwowi Bastoni i Albańczyk. Piękna defensywa

krychu339

krychu339 12 lutego 2020 | 17:41   

Jak dla mnie, to Godin może z ławki powalczyć z Bastonim o pierwszą 11. Pokładam w młodym Włochu duże nadzieje bo talent ma niezaprzeczalny.

Rebelde

Rebelde 12 lutego 2020 | 17:57   

Godin odejdzie po sezonie, widać że Conte nie jest do końca z niego zadowolony. W jego miejsce wejdzie Kumbulla. Rano zostaje, bo potrzeba wychowanków zgłosić do LM. A do tego on jest idealnym rezerwowym, nie marudzi a jak już wejdzie od święta to gra solidnie.

kacperosik2

kacperosik2 12 lutego 2020 | 18:31   

Nie zapominajcie o DD

HeyaMakumba

HeyaMakumba 12 lutego 2020 | 20:03   

Andrea Ranocchia nie jest naszym wychowankiem.

Hagaen

Hagaen 13 lutego 2020 | 12:57   

Bardzo bym chciał obu, lubię takich dobrze rokujących grajków, jeszcze sporo lat przed nimi - w zasadzie mogą wyrosnąć na ultra gwiazdy. Ranocchia się wydaje dobrym duchem zespołu, zazwyczaj uśmiechnięty, żartujący - bardzo chciałem, żeby odszedł bo to dla mnie jeden z ostatnich symboli najgorszego Interu, ale może warto go zachować do końca. Ciekawi mnie, jak mentalnie Godin - czy jest szansa, żeby wszedł jeszcze na profesorski poziom, bo gdyby tak, to trzeba go mimo wszystko trzymać, choć boję się, że będzie powtórka z Vidić'a. Skriniar jeszcze na swój poziom nie wrócił, ale w jego przypadku jestem spokojny - miewa błędy, ale warto zauważyć, że robi też niesamowitą robotę, choć przyzwyczaił do niemal nieomylności. Bastoni - super się rozwija, Kumbulla mógłby razem z nim u nas i mielibyśmy obstawiony środek na prawdę super, no bo De Vrij jest sztosem samym w sobie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich