Rozwiązanie konkursu derbowego

14 lutego 2020 | 11:09 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy wzięli udział w naszym konkursie derbowym! Spośród nadesłanych fotografii, jury złożone z członków naszej redakcji, w demokratycznym głosowaniu wybrała następujące:

1. Miejsce - linkininter - nagroda: domowa koszulka Interu #9 Romelu Lukaku

Choć pod uwagę braliśmy tylko i wyłącznie zdjęcia, poniżej zamieszczamy opis dołączony do zgłoszenia zwycięskiej fotografii.

Na załączonym zdjęciu jestem z moim kochanym Dziadkiem (84 lata). Od zawsze- On kibic Milanu, ja kibic Interu. Jak widać jesteśmy totalnie zakochani w naszych Klubach. Kocham mojego Dziadka i lubimy razem oglądać mecze i rozmawiać o piłce nożnej- jak było kiedyś, a jak jest teraz. Wychował mnie Dziadek i jestem mu wdzięczny, że przekazał mi tyle dobrych i wartościowych wskazówek. Zawsze mnie wspierał, dzisiaj to ja jestem dla niego wsparciem (dziadek jest ciężko chory). Ucieszył się, że startujemy w konkursie. Powiedział "damy radę Marcelku"! I tak przeżuwamy życie i kolejne wspólne derby. Choć dziadek czuł zawiedzenie po ostatnim gwizdku, powiedział, że już dawno oglądał tak dobry i fascynujący mecz, pogratulował nam zasłużonego zwycięstwa! Forza Inter!!!

2. Miejsce - etogol - nagroda: podkładka pod mysz 100% Interista

3. Miejsce - Pio_FCI - nagroda: podkładka pod mysz 100% Interista

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i prosimy o kontakt w celu podania adresu wysyłki nagród!

Zachęcamy do zaglądania na stronę i udziału w kolejnych konkursach.

Nagrodę główną ufundował sklep PodStadionem.

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 8

Matt1

Matt1 14 lutego 2020 | 11:43   

Gratulacje!!

master

master 14 lutego 2020 | 13:57   

Super fotki :), może na derby Włoch z moim synem byśmy mogli wziąć udział, młody od zawsze podglądał jak mecze Interu oglądam ale niestety kibicuje tym, którzy ostatnimi latami mieli z górki czyli mam w domu małego Juventiniego... no oby w tym roku karta się w końcu odwróciła!

vnm

vnm 14 lutego 2020 | 16:46   

Mam taki sam szalik interu jak kolega z 1 zdjecia a kupilem go jakies 20 lat temu :) gratulacje

etogol

etogol 14 lutego 2020 | 17:49   

Również Gratulujemy Zwycięscy, mam nadzieje, ze doczekam dni gdy to ja będę tak z moim wnukiem siedział i dopingował swoich.
A tak na marginesie....koszulka mojego syna (Patrz.2 Foto) jest z kolekcji Special Edition :):):):) ale nie wystawiam na aukcje, poczekamy aż jej wartość wzrośnie :):):)

KawaOpole

KawaOpole 14 lutego 2020 | 18:34   

Master - jak ty mogłeś do tego dopuścić, pasa bierz i lej w dupsko

Rahi

Rahi 14 lutego 2020 | 20:32   

Bardzo dobre fotki, bardzo dobry konkurs, gratuluję!

vnm

vnm 14 lutego 2020 | 20:39   

Jak na zlosc moj syn tez kibicuje Juve. Nie wiem co sie z tymi dziecmi porobilo :) ale to byl efekt Ronaldo bo inacze nawet by na nich nie spojrzal

linkininter

linkininter 16 lutego 2020 | 19:36   

Bardzo dziękuję Redakcji za docenienie naszego zdjęcia i kibicowania. Dziękuję fundatorom nagrody głównej, koszulki #9Lukaku sklepowi PodStadionem. Bardzo to dużo dla nas znaczy. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Pozdrawiam również wszystkich uczestników konkursu jak i kolegów i koleżanki Interistów. Forza Inter!
Hej!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich