Wywiad z Crespo

7 lipca 2007 | 13:44 Redaktor: Rizzo Kategoria:Wywiady2 min. czytania

Oto wywiad z Hernanem Crespo, strzelcem trzech bramek w meczu z Lazio:

Crespo jest w świetnej formie. W ciągu tygodnia zdobyłeś szcześć bramek, mamy 29 zwycięstwo Interu. Pobity rekord Juventusu w zdobyczy punktowej. Wielki sezon Nerazzurrich.Można tak ocenić nen sezon?

Oczywiście, że tak. Pobiliśmy rekord, bardzo nam na tym zależało i udało się nam. Musimy dokończyć sezon w dobrej formie, trzeba grać tak jak w drugiej połowie. Trzeba grać uważnie w obronie, bo atak nie zawodzi.Jesteśmy wstatnie dalej walczyć o Puchar Włoch.

Trenerowi Manciniemu odpadły rozmowy motywacyjne, bo scudetto już macie. Czy gdy przegrywaliście 2:0 po pierwszych 5 minutach obawialiście się, że ten mecz może być podobny do meczu z Roma?

Tak. Biegaliśmy wolno, źle ustawialiśmy się w obronie, co szczególnie było widać przy drugiej bramce, ale wygraliśmy. Ważne też jest to, że nie chcieliśmy przegrać na San Siro przed naszymi kibicami.

Mancini uważa, że 5 napastników w kadrze to wystarczająca ilośc i, że już niedługo zarządy Interu i Chelsea będą rozmawiać na twój temat. Myślisz, że twoja dobra forma może tylko przyklepać twój powrót to Chelsea?

Zawsze staram się grać na 100%, nie ma mowy o żadnych wysyłanych znakach. Słyszałem, że moja sprawa idzie w coraz lepszym kierunku, a co do mojej dyspozycji to chyba przeszedłem dobrą rekonwalescencje, bo czuje się jak młody zawodnik. To ważne, bo już niedługo rewanż z Roma.

Przypomnij sobie mecz o Super Puchar Włoch z Roma kiedy zdobyliście cztery bramki. Jak dobrze pamiętam, ty też się wpisałeś na listę strzelców...

Trzeba wierzyć, że możemy zdobyć Puchar. Mieliśmy wtedy 75 minut na odrobienie strat. Teraz będzie o 15 minut więcej.

Źródło: inter.it