Marotta inicjuje rozmowy ws. Savicia

15 lutego 2020 | 09:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Bieżący sezon przyniósł odrodzenie formy Sergeja Milinkovicia-Savicia, który ponownie odgrywa jedną z głównych ról w szeregach popularnych Orłów. Pomocnik Lazio od dawna przymierzany jest do opuszczenia stolicy Italii, a jednym z częściej wymienianych kierunków jest Mediolan. W przeddzień rywalizacji z Interem, włoskie media ponownie piszą o możliwych przenosinach Serba na Stadio Giuseppe Meazza.

Powszechnie wiadomo, że Giuseppe Marotta od dawna choruje na transfer SMS-a i starał się sprowadzić zawodnika jeszcze za czasów Juventusu. Portal FCInterNews sugerował nawet, że dyrektor Nerazzurrich rozpoczął już wstępne rozmowy z agentem zawodnika, aby zbadać grunt pod ewentualną letnią transakcję. Konkurencja jest jednak spora, bowiem w ostatnim czasie Savicia wymieniało się w kontekście takich klubów jak Chelsea, Manchester United czy PSG.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 3

banikowy

banikowy 15 lutego 2020 | 10:52   

W sumie z nosem Marotty nie musimy się bardzo martwić o jego decyzję. Zbudował potęgę Juventusu za niewielkie pieniądze, dostarczał tam piłkarzy którzy pełnią bądź pełnili ważne rolę w zespole i nie płacił za to wielkich sum. Nie widzę go u nas tak samo jak nie widziałem Lautaro jako zastępcy Mauro... W każdym razie wzmocnienie środka pola to obowiązek więc jestem na tak.

Van Dall

Van Dall 15 lutego 2020 | 11:55   

W miejsce Sensiego?

DonPietro

DonPietro 15 lutego 2020 | 14:04   

Jak dla mnie zawsze na tak. Bardziej pytanie czy Lazio go puści i czy będzie nas stać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich