CDS: Eriksen na ławce

15 lutego 2020 | 14:36 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Jak donosi dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport, Christian Eriksen rozpocznie niedzielny mecz z Lazio od ławki rezerwowych. Zdaniem gazety, zastąpi go od pierwszych minut Matias Vecino.

Antonio Conte chce postawić na Urugwajczyka, licząc na to, że uda mu się wygrywać pojedynki z Saviciem. Szkoleniowiec Nerazzurrich liczy na walory fizyczne i dyscyplinę taktyczną Vecino. Duńczyk wejdzie na boisko najprawdopodobniej w drugiej odsłonie meczu. Eriksena ujrzymy zapewne od pierwszych minut podczas starcia w Lidze Europy z ekipą z Ragradu.

Nie wiadomo jeszcze, na kogo z dwójki Bastoni - Godin zdecyduje się Conte. Zdaniem CdS, w wyjściowej jedenastce ujrzymy byłego gracza Atletico, który ma znacznie większe doświadczenie w spotkaniach o dużą stawkę.

15 lutego 2020 | 16:17

@Kiksu nie dość że dobry drybler to jeszcze magik środka pola lubi zniknąć w trakcie meczu xd

Spaletti-nowy Mourin

15 lutego 2020 | 16:28

Nie chciałbym się czepiać ale, który z dwójki Bastoni, godin jest hiszpanem? (edycja 2020.02.15 16:29 / Spaletti-nowy Mourin)

Rahi

Rahi

15 lutego 2020 | 16:40

Kim my mamy grać w środku...? Ale sensi dał dupy, że jest bardziej chorowity od mojej babci jak jeszcze żyła

15 lutego 2020 | 18:08

Zamiast wpuszczać Vecino, wole wpuścić Eriksena a Barelli dać za zadanie utrudniać życie SMS. Eriksen zagwarantuje spokój w rozegraniu, a jeżeli będzie coś nie tak to Vecino będzie mógł wejść za Barelle właśnie.

Oba

Oba

15 lutego 2020 | 18:38

Ważny mecz, jeżeli wygramy damy jasny sygnał, że najprawdopodobniej będziemy się liczyć do końca. Trzeba zaufać Conte w kwestii wyboru i pamiętać, że żaden z powyższych wyborów nie gwarantuje wygranej. To jeden z 3 najtrudniejszych meczów w rundzie rewanżowej i żaden wynik nie zaskoczy.

boxingdivision

15 lutego 2020 | 23:37

@Spaletti-nowy Mourin

Racja, pomyślałem o Atletico i stąd ten Hiszpan wyszedł. Poprawione.

Dominik

Dominik

16 lutego 2020 | 00:11

Jestem za Vecino od początku, a Eriksen w drugiej połowie z ławki.
Vecino jest silny fizycznie i zdyscyplinowany, w sam raz żeby pomóc zneutralizować rozjuszone Lazio od początku. A Eriksen niech czaruje w drugiej połowie podmęczonego rywala. Tylko dać Duńczykowi 30-35 minut, a nie wpuszczać na ostatnie 15-20.
Bo jeśli Eriksen zagrałby od początku, to jak spuchniemy w drugiej połowie to nie będzie nikogo żeby wpuścić z ławki żeby zrobił różnicę w środku pola.