Conte: Wszyscy są nam potrzebni

15 lutego 2020 | 17:21 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W niedzielny wieczór wszyscy spotkamy się przed telewizorami, by wspierać Nerazzurrich w meczu przeciwko Lazio. Antonio Conte jest przekonany, że w Rzymie będzie trudny mecz, ale wierzy w zespół i ma nadzieję, że nie będzie pomyłek sędziowskich.

Lazio:

- Mecz ten ma wysoki stopień trudności. To przeciwnik, który małymi krokami wznosi się w górę. Iznaghi robi doskonałą robotę i widać tego efekty.

- Derby i mecz z Napoli to dwa różne spotkania. AC Milan pozwolił nam na otwartą i spektakularną grę. Napoli wdrożyło strategię obronną, co dało im dobry wynik. Analizowaliśmy oba mecze. Teraz skupiamy się na Lazio. W porównaniu z nami jest to drużyna, która z roku na rok buduje silniejszy zespół. To dzięki Inzaghiemu, prezydentowi i Tare. We Włoszech wygrywanie nie jest łatwe. Ważna jest praca, planowanie i cierpliwość. Dzięki temu można się dalej rozwijać.

Eriksen:

- Eriksen pracuje z nami, wie, czego od niego oczekujemy. Zrobiłem coś, czego nigdy nie robiłem, a mianowicie pozwoliłem mu od razu grać. Mówiło się, że z Udinese nie grał zespołowe, ale to było normalne, zmusiłem go do wejścia. Istotne jest to, że jak wchodzi na boisko, potrafi wywrzeć wpływ na grę. Zobaczymy go od początku meczu wtedy, kiedy uznam to za stosowne.

Lautaro:

- Pomimo młodego wieku ma wystarczająco dużo rozumu, by wiedzieć, że transferowe plotki mają niewielkie znaczenie. Zauważyłem, że ledwo się skończyło zimowe okno transferowe, a już są doniesienia na temat letniego. Piłkarze są jednak skupieni na swojej pracy i to jest najważniejsze.

Handanović:

- Jeśli chodzi o Handanovicia, powinniście zapytać lekarzy. On na pewno udzieliłby szczegółowego komentarza. To bardzo dziwny sezon. Mamy 6-7 kontuzjowanych. Trudno jest mieć taki wynik w jednym sezonie. Zwykle są to urazy mięśniowe. Mamy nadzieję, że wszyscy będą dostępni jak najszybciej, ponieważ przed nami wiele meczów i wszyscy są nam potrzebni.

Sędziowie:

- Zdarzają się sytuacje, które wprawiają nas w zakłopotanie. Trzeba jednak pamiętać, że liczą się w tym wszystkim dobre intencje. Nasze reakcje są oznaką tego, co uważamy, w przeciwnym razie moglibyśmy wstać i wyjść. Zdarzają się błędy, ale bywały bardzo poważne pomyłki w przeszłości. Mamy nadzieję, że będzie ich coraz mniej.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 15 lutego 2020 | 18:13   

Wiem że z Lazio mecz nie będzie to mecz jak z Napoli. Lazio napewno nie będzie się tylko bronić jak Napoli i obejrzymy dużo lepszy mecz niż ten z Pucharu Włoch

kandziak

kandziak 15 lutego 2020 | 20:36   

Lazio wyjdzie jak po swoje... Oby nasi nie byli zaskoczenie tym jak w meczu z Milanem :-)

Kiksu

Kiksu 15 lutego 2020 | 22:43   

zgwałcą nas bo obrona z padellim brakuje spokoju. Niestety obstawiam 4-1 w łeb


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich