Ranocchia: Mamy wiele do udowodnienia

20 lutego 2020 | 00:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W tercecie obrońców, którzy rozpoczną mecz z Łudogorcem znajdzie się najprawdopodobniej Andrea Ranocchia. Włoch wziął udział w konferencji prasowej przed spotkaniem z Bułgarami. Co miał do powiedzenia?

- Ciągle powtarzam, że kiedy zawodnik należy do składu Interu, nosi te barwy i herb, to zawsze musi mieć duże ambicje. Z drugiej strony, wszyscy musimy się poprawić, zarówno na boisku, jak i poza nim. To ważne rozgrywki, w których pragniemy dojść możliwie jak najdalej, lecz jutrzejszy mecz nie będzie łatwy.

- Najsilniejszy Inter w jakim grałem? Jest dopiero luty, wciąż mamy wiele do udowodnienia. Mam nadzieję, że będzie to oznaczać zdobycie jakiegoś trofeum. Zbliża się kluczowy moment sezonu i musimy dać z siebie wszystko. 

- Padelli? Nic się nie zmieniło, jest członkiem zespołu, jak każdy inny. Wierzę w każdego, kto gra. Oczywiście są pozycje, które przykuwają więcej uwagi niż inne i zastąpienie kogoś takiego jak Handanović, zawsze sprawia, że wszystkie oczy są skierowane na ciebie. Sądzę, że Padelli miał kilka naprawdę dobrych gier. Wierzymy w siebie nawzajem. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich