Inter górą w starciu z Łudogorcem!

20 lutego 2020 | 17:46 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna4 min. czytania

Za nami pierwszy mecz Interu w Lidze Europy. Nerazzurri na wyjeździe zmierzyli się z Łudogorcem. Podopieczni Antonio Conte mieli ogromne problemy w tym meczu, ale finalnie pokonali gospodarzy 2:0. Trafieniem do bramki popisali się Christian Eriksen i Romelu Lukaku.

PRZEBIEG MECZU:

2' Pierwsza okazja Interu. Dośrodkowanie Mosesa, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.
5' Dobre dośrodkowanie D'Ambrosio zmusiło bramkarza gospodarzy do interwencji.
7' Świerczok był bliski wyjścia na dogodną pozycję, ale zatrzymał go Ranocchia.
9' Marcelinho próbował zaczarować obronę Interu, ale nieskutecznie. Rzut rożny dla Łudogorca.
12' Świetny pomysł Vecino, który dogrywał piłkę do Sancheza, ale połapał się w tym wszystkim Iliev.
18' Vecino spróbował trafić z dystansu, ale wysoko nad bramką rywali.
20' Moses doskonale podał do Martineza, ale Argentyńczyk wraz z Sanchezem pogubili się w polu karnym Łudogorca.
22' Żółta kartka dla Martineza. Napastnik przejął piłkę od obrońcy gospodarzy, po meczy zderzył się z Terzievem i sędzia go ukarał. Tym samym nie zobaczymy go w kolejnym spotkaniu.
25' Dobre wyjście Mosesa, dośrodkowanie do Eriksena, ale skutecznie interweniował Iliev.
29' Lautaro do Sancheza, ten zdołał dośrodkować do Eriksena, ale Duńczyk zupełnie bez pomysłu.
38' Moses pograł z D'Ambrosio, było to dość pomysłowe i efektowne, ale finalnie Włoch nic z tego nie wyczarował.
39' Marcelinho sfaulował Martineza. Rzut wolny dla Interu, którego wykonywał Eriksen, ale zupełnie nie udała się ta akcja.
41' Eriksen do Lautaro, ale ten kiepsko przyjął piłkę.
43' Grigore został ukarany żółtą kartką za faul na Mosesie.
45' Koniec pierwszej partii spotkania.

50' Moses do Sancheza, Chilijczyk próbował trafić z piętki, ale strzał został zablokowany.
51' Rzut rożny dla Interu. Ranocchia jednak ponad bramką.
52' Lautaro z dystansu, ale niecelnie.
57' Kontra Łudogorca, Świerczok wyszedł na pozycję, ale dobrze do obrony wrócił Valero.
59' Efektowne podanie Martineza do Sancheza, ten jednak nie wykorzystał okazji, dograł piłkę do Eriksena, który wykonał fatalne dośrodkowanie.
60' Rzut rożny dla gospodarzy. Piłkę wybił Godin.
61' Wanderson z żółtą kartką za faul na Sanchezie.
63' Bardzo dobra indywidualna akcja Godina, który znalazł się aż pod polem karnym. Podał do Martineza, ten strzelał z dystansu, ale obrońcy to zablokowali.
64' Strzał Eriksena z woleja, ale Iliev zdołał to obronić.
64' Lukaku zmienił Martineza.
67' Dyakov zszedł z boiska. W jego miejsce wszedł Badji.
69' Dośrodkowanie Cicinho, ale piłkę wybił Moses. Rzut rożny dla Łudogorca, piłkę wybił D'Ambrosio, po czym Medialkov z dystansu próbował zaskoczyć Padelliego, ale piłka minęła słupek.
71' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Czekaliśmy na taką akcję bardzo długo. W końcu Nerazzurri pokazali to, co potrafią. Początkowo do piłki wyszedł Sanchez, którego bardzo szybko osaczyli obrońcy Łudogorca. Chilijczyk oddał piłkę do D'Ambrosio, który zagrał na jeden kontakt z Vecino, ten natychmiast dograł do Lukaku, który wyłożył futbolówkę Eriksenowi. Duńczyk posłał piłkę do lewy dolny rób bramki. Iliev bez szans.
72' Barella w miejsce Mosesa
73' Eriksen huknął w poprzeczkę!
74' Lukaku na spalonym.
76' Tchibota zmienił Świerczoka.
79' Vecino próbował swoich sił w ataku, ale jego strzał został zablokowany.
80' Dośrodkowanie Biraghiego, które próbował wykorzystać Sanchez.
81' Young wszedł za Biraghiego.
85' Tchibota otrzymał żółtą kartkę za symulowanie faulu w polu karnym.
86' Świetne wejście Younga. Anglik chciał podać do Lukaku, ale wyprzedził go obrońca Ludogorca.
91' Rzut rożny dla Interu, ale piłka minęła się ze wszystkimi zawodnikami z Mediolanu, ale otarła się o piłkarza gospodarzy. Rzut karny dla Nerazzurrich.
94' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lukaku pewnie trafił z jedenastego metra!
96' Koniec spotkania! Ekipa Antonio Conte, mimo fatalnej pierwszej połowy, pokonała Łudogorec 2:0.

Łudogorec - Inter 0:2 (0:0)