Inter rozpoczął współpracę z marką Amazon

21 lutego 2020 | 17:15 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Od dziś w sklepach internetowych Amazon będzie dostępna specjalna sekcja dla sympatyków Interu Mediolan. Będzie można zakupić nie tylko towary dostępne już na klubowej stronie, ale również zupełnie nową linię strojów.

Fani Nerazzurri z głównych krajów europejskich mogą kupić wybrane oficjalne towary Interu bezpośrednio ze strony e-commerce. Aby uczcić ten ważny krok, Inter zaprezentował szereg nowych strojów inspirowanych kampanią Not for everyone, które będą dostępne wyłącznie w sklepie Amazon. Lautaro Martinez, Victor Moses, Borja Valero i Ashley Young wystąpili w filmie promującym nową współpracę, a w sesji zdjęciowej prezentującej kolekcję wziął udział między innymi Christian Eriksen.

- Wprowadzenie Interu na Amazon jest kluczowym krokiem w rozwoju naszej marki - powiedział Alessandro Antonello, dyrektor generalny Interu - Uważamy, że niezwykle ważne jest, aby fani poczuli więź z naszym klubem, więc współpraca z Amazonem to dla nas świetna okazja, aby zbliżyć się do naszych kibiców w całej Europie i jeszcze łatwiej dystrybuować oficjalne produkty klubowe.

Sklepy firmowe Nerazzurrich będą na starcie dostępne jedynie we Włoszech, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 21 lutego 2020 | 17:43   

*Popularność klubu* - stonks

shakurspeare

shakurspeare 21 lutego 2020 | 18:17   

Mozna w Polsce zamawiac z niemieckiego amazonu tak w ogole. No ciekawe ze suning pozwala na wspolprace z konkurencja xd

Lambert

Lambert 21 lutego 2020 | 18:23   

W 2020 mają też Amazona w Polsce ogarnąć więc fajnie sie zapowiada

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 21 lutego 2020 | 19:05   

shakurspeare, wykupią ich :P

Maciej Pawul

Maciej Pawul 21 lutego 2020 | 23:28   

Może Amazon jest tym tajemniczym sponsorem ze Stanów, który może pojawić się na trykotach zamiast Pirelli? Rozpoczęcie współpracy ma wtedy większy sens, bo Suning wchodzi z marką Interu w gotową sieć dystrybucji na Europę, zgarnia kasę za miejsce na strojach, kasa z gadżetów zarabiana przez Amazon wraca wtedy częściowo do klubu, a i tak wszyscy zyskują.

Darkos

Darkos 22 lutego 2020 | 11:06   

Nawet niegłupie te limitowane ciuchy. Może coś zakupię :) A Valero w czapce wymiata :D (edycja 2020.02.22 11:07 / Darkos)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich