Young: Chcę być częścią historii Interu

27 lutego 2020 | 11:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Od Watfordu, przez Aston Ville, aż po opaskę kapitańską Manchester United. Ashley Young wyrobił sobie naprawdę uznaną markę na angielskich boiskach, a teraz pragnie z powodzeniem radzić sobie w rozgrywkach Serie A. Początek Anglika w Interze wypada dotychczas nadzwyczaj pozytywnie, a sam zawodnik wysoko zawiesza sobie poprzeczkę. 

- W dotychczasowej karierze byłem w stanie wiele razy dokonywać zmian i wymyślać się na nowo. Zaczynałem jako napastnik, byłem skrzydłowym, a kończyłem jako boczny obrońca. To również efekt tego, ze miałem różnych trenerów, którzy rozumieli, że mogę sprawdzać się na wielu pozycjach. Oczywiście, aby móc tego dokonać, potrzebna jest zarówno boiskowa inteligencja, jak i siła fizyczna. 

- Od dziecka śledziłem rozgrywki ligi włoskiej. Zawsze mnie intrygowały i zastanawiałem się, czy dane mi będzie zagrać we Włoszech. Teraz jestem tutaj. Myślę o graczach, którzy nosili tę koszulkę i trofeach, które wygrał ten klub i pragnę być częścią tej wspaniałej historii. Przyniosłem ze sobą moje 14-letnie doświadczenie z boisk Premier League.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 27 lutego 2020 | 13:52   

Aktualnie nasze najlepsze wzmocnienie, myśle że śmiało w następnym sezonie będzie dawał radę. W przyszłym sezonie widziałbym na wahadłach Young, Biraghi, Candreva, Moses, Lazaro

Rahi

Rahi 27 lutego 2020 | 19:19   

Ke? Biraghi? Lazaro?

Darkos

Darkos 28 lutego 2020 | 17:13   

Akurat wahadła przydałoby się wreszcie wzmocnić, a nie trzymać graczy poziomu Birasia


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich