Inter przypieczętował awans w LE

27 lutego 2020 | 19:44 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

Zakończył się mecz rewanżowy Interu z Łudogorcem. Nerazzurri zagrali lepiej niż w pierwszym spotkaniu. Mimo straty bramki zdołali wygrać 2:1 i tym samym awansowali do kolejnej rundy Ligi Europy.

PRZEBIEG MECZU:

5' W pierwszych minutach meczu Łudogorec miał dwa rzuty rożne, ale nie wykorzystał tych okazji.
5' Kontratak Interu. Lukaku wyszedł niemal sam na sam z bramkarzem i zmarnował tę okazję.
6' Strzał Sancheza obok bramki.
10' Kolejne dwa rzuty rożne zmarnowane przez Łudogorec.
11' Dobre wyjście Wandersona, ale Padelli spokojnie złapał piłkę.
17' Rzut wolny dla Interu. Eriksen podał do Biraghiego, który oddał strzał, ale został zablokowany, ponowił próbę, ale znów zatrzymał go Dyakov.
21' Strzał z dystansu Eriksena. Obrońca Łudogorca wypił piłkę za końcową linię boiska.
22' Sanchez próbował zaskoczyć Ilieva, ale bramkarz z Razgradu wyczuł intencję Chilijczyka.
22' D'Ambrosio otrzymał żółtą kartkę za faul na Marcelinho.
26' GOL! Cicinho dośrodkował piłkę w pole karne Interu i bramkę zdobył Cauly.
28' Sanchez oddał strzał w środek bramki.
32' GOOOOOL! Eriksen precyzyjnie podał piłkę do wbiegającego w pole karne Biraghiego, ten bez namysłu oddał strzał i zmieścił piłkę przy krótszym słupku.
35' Inter zmarnował trzy rzuty rożne.
40' Barella z dystansu, ale Iliev zdołał obronić ten strzał. Rzut rożny dla Interu. Eriksen dośrodkował do Ranocchi, który był bliski zdobycia bramki.
45+4' GOOOOOOOL!!! Sanchez dograł wysokie podanie do Lukaku, Belg oddał strzał głową, Iliev ją obronił, ale piłka odbiła się wprost na głowę napastnika Interu, który finalnie zdobył bramkę.

46' Brozović zmienił Barellę.
50' Łudogorec wykonał rzut rożny, ale nie zagrozili bramce Padellego.
52' Łał! Sanchez fantastycznie strzelił z dystansu, ale trafił w poprzeczkę.
55' Doskonałe podanie Godina do Sancheza, który włączył do akcji Mosesa. Ten natomiast dośrodkował w kierunku Lukaku, ale Belg nie dosięgnął piłki.
59' Świetna akcja Interu! Szybka wymiana piłki, Biraghi podał do Lukaku, lecz Iliev obronił strzał.
60' Rzut rożny Łudogorca. Padelli wybił piłkę w środkową część boiska.
62' Esposito zmienił Lukaku.
64' Keseru zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Świerczok.
67' Świerczok świetnie uderzył w światło bramki, ale dobrze zareagował Padelli.
70' Tchibota zminił Wandersona, który tuż przed zejściem z boiska zobaczył żółtą kartkę.
76' Bastoni w miejsce D'Ambrosio.
82' Marcelino do Tchiboty, ale czujnie w bramce spisał się Padelli.
83' Ostatnia zmina w tym meczu. Marcelinho zmienił Biton.
84' Bardzo dobra indywidualna akcja Tchiboty, który ostatecznie posłał piłkę nad bramką Nerazzurrich.
89' Rzut wolny dla Łudogorca. Bilton trafił w mur, po czym Padelli pewnie złapał piłkę.
90+3' Koniec meczu. Inter pokonał Łudogorec 2:1 i awansował do kolejnej rundy Ligi Europy.

Inter - Łudogorec 2:1