C.Ronaldo: Derby d'Italia na równi z El Clasico

28 lutego 2020 | 23:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W normalnych okolicznościach, niedzielna rywalizacja Juventusu z Interem przykuwałaby oczy całego piłkarskiego świata. Niestety zamieszanie związane z epidemią koronawirusa zrobiło swoje, a dodatkowo w tym samym czasie zaplanowano kolejną odsłonę słynnego El Clasico. Cristiano Ronaldo jest jednak przekonany, że między tymi meczami można postawić znak równości. 

- To będzie świetny mecz, podobnie jak starcie Realu z Barceloną, które również odbędzie się w niedzielny wieczór. Rywalizacja z Interem to jeden z tych meczów, kiedy można grać w piłkę, jak z Milanem czy Lazio. Każdy zawodnik lubi rozgrywać takie spotkania. Mecz zapowiada się fantastycznie i postaramy się rozegrać świetne zawody - powiedział reporterowi Sky Sport Italia.

- Przykro nam z powodu nieobecności kibiców, ale założenia pozostają takie same - wygrać i dobrze się bawić. Mecz przy pustych trybunach to nic przyjemnego, lecz zdrowie jest najważniejsze. Jeśli zamknięcie stadionów było najlepszym rozwiązaniem, to słusznie, że podjęto taką decyzję. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 28 lutego 2020 | 23:59   

Sportowo uważam że w ostatnim czasie włoski klasyk jest dużo lepszy, szkoda że jeszcze medialnie nie dorasta do pięt hiszpańskiemu

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 29 lutego 2020 | 10:38   

A ja uważam, że jeśli chodzi o poziom gry to taki klasyk byli w stanie stworzyć teraz tylko Inter i Lazio. To był galaktyczny poziom, niespotykany na obecną chwilę w całej Europie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich