Agnelli: Mam wielki szacunek dla Stevena

5 marca 2020 | 17:10 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Andrea Agnelli gościł na wydarzeniu o nazwie FT Business of Football Summit. Prezydent Juventusu od dłuższego czasu nie rozmawiał z dziennikarzami, jednak tym razem odniósł się do stanowiska Stevena Zhanga.

- Nasza pozycja była jasna od samego początku. Musieliśmy być pewni, że to społeczność naukowa powiedziała nam co można robić, a czego nie. Władze sportowe podporządkowują się temu, co narzucił rząd. Efekty ekonomiczne tych działań muszą pozostać w cieniu, wiem, że Steven Zhang ma do tego podobny stosunek.

- Mam wielki szacunek dla Stevena, rozmawialiśmy o epidemii kilka tygodni temu, kiedy przyszedł do mojego domu na obiad. Omówiliśmy powagę sytuacji. To nie kluby powinny decydować co należy robić, czy nie, władze jasno to wyjaśniły i naszym obowiązkiem jest postępować zgodnie z tym, co nam powiedzieli.

- Gospodarka zostanie głęboko nadszarpnięta, mamy nadzieję, że sytuacja zostanie opanowana i znajdzie się rozwiązanie. Będzie to miało wpływ na każdą firmę, ale mamy nadzieję, że możemy powrócić do normalności i patrzeć z optymizmem w 2021, aby wyjść z zapaści, którą dotknął nas ten rok.

Źródło: juveblog.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 5 marca 2020 | 17:21   

Agnelli z wyglądu i z zachowania przypomina profesora z La Casa De Papel. Kontroluje wszystko, wie wszystko ale kiedy trzeba umyje rączki i nie ma dowodów na nic.

Casper

Casper 5 marca 2020 | 19:21   

inter00 o tym samym pomyślałem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich