Icardi ma problem z gwiazdami Paryża

7 marca 2020 | 09:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Całkiem niedawno sporo pisało się o przemianie Mauro Icardiego i wszystkich zaletach jego przenosin do Paryża. Niestety Argentyńczyk ma ostatnio nieco gorszy czas, gra mniej, a jego definitywny transfer do PSG, coraz częściej bywa poddawany pod wątpliwość.

Liczby Maurito nadal mogą budzić podziw, lecz francuskie media regularnie biorą sobie na celownik osobę byłego kapitana Interu. Najnowszy raport L'Equipe sugeruje, że Icardi może pozostawać w konflikcie z największymi gwiazdami zespołu - Neymarem oraz Kylianem Mbappe. Panowie nie potrafią porozumieć się na niwie sportowej, co bywa zarzewiem konfliktów również na innych płaszczyznach. 

Jeżeli sytuacja nie ulegnie poprawie, latem Argentyńczyk zapewne powróci do Mediolanu. Powróci jednak tylko na chwilę, bowiem w Interze nikt nie zamierza ponownie przerabiać telenoweli z udziałem państwa Icardich, więc Nerazzurri już teraz poszukują ewentualnej alternatywy na wypadek niepowodzenia transakcji z Katarczykami. Spekuluje się chociażby o zainteresowaniu Chelsea oraz Juventusu. 

Źródło: L'Equipe

Polecane newsy

Komentarze: 10

JulioCruz

JulioCruz 7 marca 2020 | 10:05   

z głową ma problem

KawaOpole

KawaOpole 7 marca 2020 | 10:18   

Idealny kandydat do obrony tytułu Dzban Roku

Granit Xhaka

Granit Xhaka 7 marca 2020 | 10:22   

Do Chelsea go!

kacperosik2

kacperosik2 7 marca 2020 | 11:14   

Rano był pokłócony a wieczorem wszyscy fajnie się bawili na wspólnej imprezce. ehe xd

banikowy

banikowy 7 marca 2020 | 12:03   

100 baniek i Juventus może go brać. Jest to koń trojański który zagęści atmosferę w szatni. Juventus ma duży kryzys a Icardi będzie kolejnym problemem w tej drużynie.

Turbot

Turbot 7 marca 2020 | 14:54   

A ja wygłoszę bardzo niepopularny pogląd. Niech wraca i gra dla nas. Nie przepadamy za nim, za to co nawywijał, ale nie oszukujmy się. Na tym etapie, starający się Icardi nie jest gorszy, od coraz bardziej będącego myślami w Barcelonie Lautaro. Mamy bardzo wysokiej jakości napastnika, "za darmo". Nie zatrzymany 'El Toro', ale hajs z jego sprzedaży może nam zapewnić dwa, bardzo silne wzmocnienia (np. środek pomocy i jedno z wahadeł). 70 mln za Icara vs 110 za Lautaro, to jest 40 baniek do budżetu. Za te pieniądze można pozyskać naprawdę wartościowego zawodnika. Grać jeden sezon z Icarem, dać mu się odbudować i zwiększyć jego wartość rynkową. Jeśli dalej będzie stwarzać problemy, sprzedać. nie wyobrażam sobie większego dowodu autorytetu Conte, niż przyjęcie "syna marnotrawnego", narzucenie mu dyscypliny i wykorzystania drzemiącego w nim potencjału.

Rahi

Rahi 7 marca 2020 | 15:27   

Turbot jest w tym racja, ale nasi raczej wizerunkowo mają za dużo do stracenia na przygarnięciu go z powrotem. No i nie ma w Mediolanie tak wielkiej stajni dla jego kobyły.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 7 marca 2020 | 16:14   

Powodzenia Maurito...@up...w polsce jest taka stajnia...ty trzymasz tam swoja.

Rahi

Rahi 7 marca 2020 | 17:24   

Jestem samotnym stulejarzem, nie mam kobyły, kłamco

KawaOpole

KawaOpole 7 marca 2020 | 18:55   

Nie chce Icardiego i jego kobiety bo dzielił, dzieli i będzie dzielić kibiców


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich