Acerbi łączony z Mediolanem

18 marca 2020 | 17:04 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Jeśli wierzyć prasie, w Mediolanie trwają prace nad rekonstrukcją defensywy. Najnowszym nazwiskiem na liście potencjalnych nabytków został Francesco Acerbi, który reprezentuje obecnie barwy Lazio.

Włoch może zaliczyć obecny, wciąż jeszcze teoretycznie trwający sezon do najlepszych w swojej karierze. Jego przyszłością są zainteresowane zarówno Chelsea, jak i Inter. 32-latek zmienił niedawno agenta i korzysta z usług Federico Pastorello. Jest to interesujący fakt dla Nerazzurrich, ponieważ jego obecny reprezentant jest znany z dobrych relacji z Mediolanem i równolegle odpowiada za kariery Romelu Lukaku, Kwadwo Asamoaha i Antonio Candrevy.

Kontrakt obowiązujący aktualnie środkowego defensora wygaśnie dopiero w lecie 2022/23, jednak Transfermarkt wycenia go na zaledwie 15 mln euro. Kwota nie wydaje się zbyt wygórowana jak na piłkarza, który pod wodzą Inizaghiego zagrał 33 z 35 meczy rozegranych przez Lazio w tym sezonie i odwdzięczył się pomagając zachować swojej drużynie czyste konto już dziesięciokrotnie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

domi

domi 18 marca 2020 | 17:11   

I to byłby najlepszy następca Diego Godina, w przypadku odejścia Urugwajczyka. Niedoceniany fachowiec. Dopiero do niego można dokupywać młodego zdolnego Kumbullę i z nimi wojować w przyszłym sezonie. A przecież przyszłość Skriniara też jest niewiadomą, więc te dwie pary rąk na pewno się przydadzą.

inter00

inter00 18 marca 2020 | 17:21   

Bardzo solidny, aktualnie ze wszystkich wymienionych byłby najlepszym następcą Godina, co nie zmienia faktu że chciałbym pozostania Urugwajczyka.

Hagaen

Hagaen 20 marca 2020 | 04:30   

Tak, wszystko wspaniale, tylko on ma 32 lata już I jest z Lazio... Ja bym odpuścił. Przewiduję dobre pół sezonu i bajo.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich