Young: Zawsze chciałem trafić do Włoch

22 marca 2020 | 09:23 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W rozmowie z klubowymi mediami, Ashley Young opowiedział o swoich piłkarskich początkach i pierwszych odczuciach związanych z grą dla Interu.

- W czasach wczesnej młodości występowałem na pozycji napastnika, a moim idolem był Ian Wright. Grał dla Arsenalu, któremu kibicowałem. Chciałem strzelać i wygrywać jak on, prezentując przy tym taką samą pasje. 

- Kilka razy w swojej karierze potrafiłem się zmienić i odkryć na nowo. Duża w tym zasługa moich trenerów, którzy rozumieli, że mogę odgrywać różne role na boisku. Wychodząc na murawę zawsze daję z siebie 100% w służbie zespołu i trenera. Zawsze tak postępowałem i zamierzam to kontynuować.

- Pamiętam, że gdy Paul Ince trafił do Interu, fani go pokochali. Pasja i chęć zwycięstwa, które prezentował na boisku były niesamowite. Od dziecka oglądałem włoskie rozgrywki. Byłem zaintrygowany i zastanawiałem się, czy kiedyś będę mógł zagrać w Serie A, a teraz jestem tutaj.

- Codzienne obcowanie z tym klubem jest niesamowite i mam nadzieję przyczynić się do jego sukcesów. Myślę o graczach, którzy nosili tę koszulkę i o trofeach zdobytych przez Inter i chciałbym stać się częścią wspaniałej historii tego klubu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 22 marca 2020 | 10:58   

Aktualnie nasz najlepszy transfer. Bardzo dobrze się wkomponował w zespół i jeszcze sezon na dobrym poziomie powinien pograć. Jak na 1,5 mln to majstersztyk!

Lambert

Lambert 22 marca 2020 | 11:31   

Chłop tylko na ten sezon, ewentualnie następny ale wątpie by zachował jakość.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich