GdS: Niepewny los Icardiego

22 marca 2020 | 10:05 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport poświęca miejsce m.in. niepewnej sytuacji Mauro Icardiego. Pozostanie Argentyńczyka w Paryżu znajduje się obecnie pod wielkim znakiem zapytania.

Wejście Maurito do nowego zespołu wyglądało naprawdę imponująco. Były kapitan Interu z miejsca postanowił udowodnić, że miano króla pola karnego, na jakie zapracował sobie w Italii, nie jest przesadzone. Icardi strzelał z wyjątkową regularnością, a w Mediolanie zaczęto już powoli przyzwyczajać się do myśli, że klub zainkasuje latem 70 mln euro z tytułu transferu definitywnego.

Niestety, z biegiem czasu sytuacja zaczęła ulegać zmianie. Neymar, Mbappe czy Cavani wrócili do gry na najwyższym poziomie, więc dla Icardiego coraz częściej zaczęło brakować miejsca w wyjściowej jedenastce. Co więcej, na światło dzienne zaczęły wychodzić pozasportowe wybryki Argentyńczyka.

Napastnikowi nie pomaga również fakt zakulisowego konfliktu interesów na linii Thomas Tuchel - Leonardo. Właśnie dyrektor sportowy był głównym zwolennikiem sprowadzenia Icardiego do Paryża. Powszechnie wiadomo, że z klubem pożegna się wkrótce Edinson Cavani. Pytanie, czy rolę jego następcy przewidziano dla snajpera rodem z Rosario?  

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 22 marca 2020 | 11:09   

Najprościej byłoby żeby PSG go wykupiło i tyle. Jednak ja rozważam inną opcje. Poszukujemy gracza za Lukaku a takiego właśnie zawodnika mamy nadal w swoich szeregach. Przy sprzedaży Lautaro i zmianie formacji na 3-4-2-1 Icardi mógłby wymiennie grać z Lukaku. Oczywiście scenariusz nie jest realny bo pan Icardi ma większe ego niż umiejętności ale jednak fajnie by to wyglądało.

pavel

pavel 22 marca 2020 | 20:44   

Świetny napastnik, który niszczy wszystko poza boiskiem. Szkoda gościa ale charakter i Wanda niszczą mu karierę

vnm

vnm 22 marca 2020 | 22:08   

patrze na icardiego i jest ok, patrze na icardiego i wande i nie moge patrzec :)

chonciak

chonciak 23 marca 2020 | 20:42   

@pavel to nie jego charakter rujnuje mu karierę. Tylko jego pseudo agent i żona. W zasadzie to powinna być ex agent i ex żona. Ale Icar jest ślepy i nie ogarnia tematu, bo mu jego koń wmawia, że jest pokrzywdzona przez cały świat.

damianekk1985

damianekk1985 25 marca 2020 | 09:32   

Icardi również sam sobie jest winien przecież nie jest niedorozwiniety by nie widzieć Ci się dzieje w okol niego i jakie konsekwencje już wyciągnięte wobec niego, po prostu ma za duże ego książę z Paryża (edycja 2020.03.25 09:33 / damianekk1985)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich