Inter będzie negocjował z Cagliari

22 marca 2020 | 10:24 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jaka przyszłość czeka latem Radję Nainggolana? Piłkarz najchętniej kontynuowałby karierę na ukochanej Sardynii, lecz na przeszkodzie stoją kwestie finansowe. Czy kluby zdołają dojść do porozumienia?

Włodarze Cagliari oficjalnie przyznają, że klubu najpewniej nie będzie stać, aby sprostać wymaganiom Interu. Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport sugeruje, że dyrektorzy mogą jednak zasiąść do negocjacji, który umożliwią Belgowi dalszą grę w barwach Rossoblu. 

W grę wchodzi podobno renegocjacja warunków transakcji z udziałem Nicolo Barelli. Przypomnijmy, że Inter zapłacił 12 mln euro za roczne wypożyczenie pomocnika z obowiązkiem transferu definitywnego za kolejne 25 mln. Ta suma mogłaby ulec zmianie w przypadku pozostania Nainggolana. Giuseppe Marotta bacznie obserwuje również poczynania Nahitana Nandeza, który również mógłby trafić latem na Stadio Giuseppe Meazza.  

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 22 marca 2020 | 11:02   

Wymienić za Barelle i po kłopocie.

castillo20

castillo20 22 marca 2020 | 13:49   

Cagilari na pewno chce tylko kasy, a ninja wróci albo kolejne wyp. Małe włoskie kluby są bankrutami w tym momencie, będą tylko sprzedawać


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich