Brozović i Handanović wyjechali z Włoch

24 marca 2020 | 08:24 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Wczoraj informowaliśmy, że piłkarze Interu bez problemu przeszli okres dwutygodniowej kwarantanny. Część z nich postanowiło opuścić Włochy.

W poniedziałek zakończył się okres przymusowej izolacji. Wszyscy przeszli ją pomyślnie. Nikt z ekipy Antonio Conte nie jest zarażony. Co teraz?

Marcelo Brozović postanowił wczoraj wieczorem udać się do Zagrzebia. Pomocnik był poruszony dwoma trzęsieniami ziemi, które dotknęły stolicę Chorwacji. Brozović otrzymał pozwolenie od Interu i udał się do swoich bliskich.

Podobnie postąpił Samir Handanović. Bramkarz wyjechał do Słowenii, do Lublany, gdzie jest niski poziom zarażeń koronawirusem (poniżej 500) i sytuacja nie jest aż tak dramatyczna jak we Włoszech.

Reszta zawodników pozostała w Mediolanie. Osamotnieni w czasie kwarantanny byli Romelu Lukaku i Christian Eriksen, których rodziny wróciły do swoich krajów. Można się zatem spodziewać, że zarówno Belg, jak i Duńczyk niebawem dołączą do swoich rodzin. Prawdopodobnie chęć powrotu do domu wykazali także Diego Godin i Matias Vecino, ale nie ma jeszcze oficjalnej informacji w sprawie ich wylotu z Mediolanu.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Cigd_PD08

Cigd_PD08 24 marca 2020 | 15:23   

Oby żaden z naszych nie zachorował. Szkoda byłoby ich zdrowia.

Darkos

Darkos 24 marca 2020 | 19:04   

Też im tego nie życzę. Ale to zdrowi, wysportowani i młodzi ludzie. Nie powinni raczej z powodu wirusa ucierpieć na zdrowiu. Raczej organizm poradziłby sobie z nim.

Nerazzurri14

Nerazzurri14 24 marca 2020 | 20:20   

Niech się stamtąd zwijają

Lambert

Lambert 25 marca 2020 | 09:10   

Niech odwołają ten sezon kurwa bo to już narażanie zawodników


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich