Lukaku zapisał się na kurs trenerski

25 marca 2020 | 14:14 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jak zawodnicy radzą sobie z nadmiarem wolnego czasu spowodowanym wymuszoną przerwą w rozgrywkach? Część w pocie czoła szlifuje formę w domowym zaciszu, inny nadrabiają zaległości na PlayStation lub zaczytują się w kolejnych pozycjach książkowych. Tymczasem Romelu Lukaku postanowił zadbać o ewentualną przyszłość i zdobyć pierwsze szlify w zawodzie trenera.

Dziennik The Telegraph poinformował, że napastnik Interu postanowił zdobyć licencję trenerską UEFA za pomocą zajęć online. Pomysł urodził się już podobno kilka miesięcy temu, kiedy Lukaku zapisał się na kurs wspólnie z Kevinem de Bruyne oraz Axelem Witselem. 

Przypomnijmy, że Belg opuścił Mediolan i powrócił do domu rodzinnego. Klub wyraził zgodę na opuszczenie Italii przez zawodnika. 

Źródło: The Telegraph

Polecane newsy

Komentarze: 3

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 25 marca 2020 | 16:01   

Proponowalbym mu najpierw kurs przyjmowania pilki.

KawaOpole

KawaOpole 26 marca 2020 | 11:52   

SINDBADSZYDERCA z przyjmowaniem piłki prze Lukaku sytuacja wygląda tak - Conte to popsuł, chlop zawsze miał masę, piłkarze celowali w niego, kleiła mu się do ciała i miał ją, przez lata to działało, przyszedł do nas Conte kazał mu jeść sałatki i została sama tkanka mięśniową więc nie ma do czego się teraz kleić
Kwarantanna mnie dobije

2osiem

2osiem 26 marca 2020 | 17:40   

Kurs magika już ukończył. W meczach z silnymi rywalami znika niczym Copperfield...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich