Przesądzona przyszłość Sensiego

28 marca 2020 | 14:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Początek sezonu 2019/2020 na włoskich boiskach z pewnością należał do Stefano Sensiego. Filigranowy pomocnik z miejsca zaskarbił sobie uznanie kibiców Interu, a swoimi występami zwrócił uwagę całej piłkarskiej Europy. Niestety później było już zdecydowanie mniej różowo.

Problemy zdrowotne, które zostały zapoczątkowane urazem podczas pierwszego meczu z Juventusem, nie opuszczały Włocha przez kolejne miesiące. Sensi na krótko powracał do gry, aby niemal natychmiast ponownie lądować w gabinecie klubowego medyka. We włoskich mediach zaczęto nawet zastanawiać się, czy Nerazzurri zdecydują się na definitywny transfer piłkarza Sassuolo. Portal tuttomercatoweb jest jednak przekonany, że klubowa przyszłość reprezentanta Italii od dawna jest już przesądzona.

Zdaniem dziennikarzy Inter wykupi 24-latka za umówione wcześniej 20 mln euro. Giuseppe Marotta i Giovanni Carnevali pozostają podobno w doskonałych stosunkach, stąd przypuszczenie, że finalizacja transakcji z udziałem Stefano Sensiego jest tylko formalnością. Co więcej, TMW poinformował, iż piłkarz nadal znajduje się w kręgu zainteresowań włodarzy Barcelony. Jego nazwisko miało trafić do zeszytów dyrektorów Blaugrany po rywalizacji obu klubów na Camp Nou, gdzie Sensi odgrywał jedną z pierwszoplanowych ról. 

Źródło: tuttomercatoweb

Polecane newsy

Komentarze: 3

maestro84

maestro84 28 marca 2020 | 14:59   

No i ok. Ufam, że go wreszcie posklejają porządnie i będzie z niego pożytek.

inter00

inter00 28 marca 2020 | 17:43   

On musi zostać wykupiony, każdy widzi ile nam daje gdy jest zdrowy a ufam że ten sezon był taki z powodu intensywności treningowej której wcześniej nie miał.

Rahi

Rahi 28 marca 2020 | 19:52   

Wątpię żeby się ogarnął


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich