Giroud: Chciałem zmienić otoczenie

28 marca 2020 | 16:47 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Olivier Giroud był gościem wywiadu dla Tele Foot. Piłkarz mówił między innymi o styczniowych zawirowaniach i jego dalszych planach.

- W styczniu widziałem siebie z dala od Chelsea. Wiedziałem, że czeka mnie sześć trudnych miesięcy, dlatego miałem ochotę zmienić otoczenie. Dlatego spróbowałem to zrobić już w styczniu. Wszystko się skończyło, bowiem Chelsea nie chciała mnie oddać. Warunkiem koniecznym mojego rozstania z tym klubem było znalezienie zastępcy. 31 stycznia wciąż miałem nadzieję...

- Wszyscy wiedzą, że projekt sportowy Interu był dla mnie najbardziej interesujący. Lazio i Tottenham również o mnie pytali. W pewnym momencie pojawiło się nawet pytanie, gdzie chciałbym zagrać. Rozmawiałem z Conte przez telefon. Znał mnie, bo pracowaliśmy razem w Londynie. To była jedna z zalet. Ponadto Inter gra w Lidze Mistrzów. Jest świetnym klubem. Lazio próbowało wszystkich sposobów, nawet przyjechali do Londynu.

- Rozmawiałem także przez telefon z prezydentem Lyonu, który wyraził zainteresowanie moją osobą, ale powiedziałem mu, że moim priorytetem jest Inter.

- Zrealizowanie planów w późniejszym terminie? Kto wie...? (śmiech)

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

hawk247

hawk247 29 marca 2020 | 15:39   

Chętnie bym go widział tu. Profesjonalny zawodnik, zgadzał się na siedzenie na ławie cały sezon, a potem z powodu kontuzji Abrahama wchodzi i od razu strzela


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich