Sanchez zarobi na powrocie do Anglii

1 kwietnia 2020 | 15:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Decyzja w sprawie przyszłości Alexisa Sancheza w Mediolanie najprawdopodobniej została już podjęta. Chilijczyk niebawem powróci do Anglii, a Inter nie zdecyduje się na dalszą współpracę z napastnikiem. W Manchesterze czeka go jednak miła niespodzianka.

Jak poinformował dziennik The Sun, Czerwone Diabły wypłacą Sanchezowi 1,1 mln funtów bonusu lojalnościowego na mocy porozumienia z 2018 roku. Kwestia bajońskich zarobków zawodnika wielokrotnie była już tematem medialnych dyskusji na Wyspach. 31-latek zmaga się z opinią najbardziej przepłaconego gracza, a jego ostatnie występy tylko utwierdzają wszystkich w tym przekonaniu.

Przypomnijmy, że podczas okresu wypożyczenia do Serie A, Inter pokrywa jedynie połowę gwiazdorskiego wynagrodzenia gracza. Alexis Sanchez zanotował dotychczas tylko 15 występów dla czarno-niebieskich, zdobył jednego gola i zaliczył 3 asysty.

Źródło: The Sun

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

1 kwietnia 2020 | 18:15

Może i statystyk nie ma, jednak to ile dawał wchodząc z ławki jest nie do opisania. Straszna szkoda że doznał kontuzji, gdyby nie to zapewne utrzymałby tendencję wzrostową formy. Nie zmienia to faktu że mile go będę wspominać.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA

2 kwietnia 2020 | 11:53

Powrót do Anglii to jedyna słuszna decyzja.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich